Головна > Новини > Україна поступилася в серії буллітів збірній Італії

Новини

Україна поступилася в серії буллітів збірній Італії

11-02-12 21:22:32
Збірна України не змогла виграти домашній Єврочеллендж, поступившись у вирішальному матчі команді Італії в серії буллітів. Тричі звівнюючи рахунок по ходу поєдинка, підопічні Анатолія Хоменко змогли перевести матч в овертайм, завдяки точному кидку форварда ХК "Донбас" Євгена Пастуха. Однак, в серії штрафних кидків голкіпер синьо-жовтих Костянтин Симчук не зміг відбити жодного булліта, в свою чергу з трьох українців свою спробу використовував лише гравець «Донбасу-2" Артем Бондарєв. Відзначимо результативну передачу ще одного гравця ХК "Донбас" Олександра Побєдоносцева.

зб. Італії - зб. Україна - 5:4 Б (2:1, 1:2, 1:1, 0:0, 1:0)
Шайби: 1:0. Бернард (Маркетті, 1:58), 1:1. Касянчук (Климентьєв, 3:25-бол.), 2:1. Рокко, 4:36, 2:2. Торяник (Заблудовський, 21:57), 3:2. Бенетті (Піхлер, Маїр, 35:17), 3:3. Касянчук (Побєдоносцев, Климентьєв, 39:55), 4:3. Сканделла (Ансольді, 46:01), 4:4. Пастух (Ісаєнко Д., Наваренко, 55:04). 5:04 Сіріане - вирішальний буліт.

Нагадаємо, що третє місце на турнірі в Києві завоювала збірна Румунії, яка в овертаймі змогла "дотиснути" литовців - 4:3.