Головна > Новини > Новини клуба > Плей-офф ПХЛ. "Донбас-2" розпочинає фінальну серію з перемоги

Новини клуба

Плей-офф ПХЛ. "Донбас-2" розпочинає фінальну серію з перемоги

16-03-12 21:40:10
Друга команда хокейного клубу "Донбас" з перемоги почала фінальну серію плей-офф Професійної хокейної ліги Україна, здолавши підопічних Олександра Годинюка на їх майданчику.

"Сокіл" (Київ) - "Донбас-2" (Донецьк) - 3:4 (1:2, 0:0, 2:2)
16 березня. Бровари. ТРЦ "Термінал". Плей-офф ПХЛ. Фінал. Перший матч.

«Сокіл»: Симчук (крім 59:06-60:00). Климентьєв-Лясковський, Рябенко-Скороход, Бахріддінов-Тимченко, Яковенко-Ніколішин-Касянчук, Черненко-Смирнов-Харченко, Литвиненко-Шахрайчук-Харитонов, Долгих-Шаманський-Матвійчук, Захаров.

«Донбас-2»: Селіверстов. Шагов-Алексюк, Побєдоносцев-Толкунов, Тезіков-Васильєв, Міхнов-Бойченко-Пастух, Аверкін-Анікеєв-Бондарев, Бабинець-Ісхаков-Страхов, Голубничий-Кокшаров-Бобкін, Нікульніков.

Шайби: 0:1. Міхнов (Пастух, 1:04), 0:2. Толкунов, 8:14-бол., 1:2. Яковенко (Скороход, Касянчук, 13:36), 2:2. Яковенко (Ніколішин, 50:35-біл.), 3:2. Шахрайчук (Касянчук, Яковенко, 52:31), 3:3. Міхнов (Пастух, 54:12), 3:4. Пастух (Шагов, 55:20)

Протистояння "Донбас-2" і "Сокола" буде напруженим і цікавим. Це підтвердив перший період першого матчу фінальної серії між суперниками, які з перших секунд запропонували один одному високий темп і щільну силову боротьбу. Однак на відміну від столичних хокеїстів, донеччани змогли використати ефект несподіванки і "приголомшити" опонента вже на другій хвилині поєдинку. Андрій Міхнов з правого флангу викотився до воріт і відправив шайбу між щитків голкіпера "Сокола" Костянтина Симчука, таким чином вибивши суперників з колії. Це позначилося за шість хвилин, коли граючи в неповних складах, Дмитро Толкунов кидком від синьої лінії скористався секундної розгубленістю воротаря киян, подвоївши перевагу своєї команди. Саме в цей момент карну лаву покинув Олексій Шагов. У свою чергу підопічні Олександра Годинюка, не реалізувавши чистий вихід один в нуль (свій момент змарнував Роман Долгіх), все ж таки змогли відіграти одну шайбу. Яковенко з близької відстані переправив шайбу у сітку воріт гостей, коли вона, відскочивши від щитків Вадима Селіверстова, впала прямо на гак ключки хокеїстові столичного "Сокола".

Цілком прогнозовано у другому періоді кияни спробували перехопити ініціативу і змінити рахунок поєдинку. Це частково вдалося, тим більше, що підопічні Олега Мікульчик вирішили перетерпіти складний момент матчу, стримуючи натиск опонента, і очікуючи зручного моменту для гострого випаду. Втім, у другій двадцятихвилинці завдати клопоту Симчуку гостям вдалося лише лічені рази, проте донеччанам вдалося головне - зберегти перевагу в рахунку.

У третьому періоді грати на 100 відсотків надійно при постійному натиску з боку господарів майданчика голкіпер "Донбас-2" Вадим Селіверстов вже не зміг і, практично, за дві хвилини кияни двічі вразили ворота донеччан, розгорнувши ситуацію у свій бік. Але це було ще не все. Саме як і суперники, підопічні Олега Мікульчика змогли отямитися, ще двічі вразивши ворота Симчука протягом однієї хвилини зусиллями Міхнова і Пастуха. Замінивши воротаря на шостого польового гравця, хокеїсти "Сокола" були близькі як до того, щоб перевести матч до овертайму, так і до того, щоб пропустити вп'яте. Фінальний свисток суддів зафіксував першу перемогу чинного чемпіона України - першу в довгої серії до чотирьох перемог.