Головна > Новини > Новини клуба > Плей-офф ПХЛ. "Донбас-2" ефектно виходить у фінал чемпіонату

Новини клуба

Плей-офф ПХЛ. "Донбас-2" ефектно виходить у фінал чемпіонату

07-03-12 21:40:00
Підопічні Олега Мікульчика виграли четвертий матч півфінальної серії у столичного «Беркута» і стали першими фіналістами чемпіонату Професійної хокейної ліги України сезону 2011/12 рр.

«Беркут» (Київ) - «Донбас-2» (Донецьк) - 3:9 (2:4, 0:3, 1:2)
7 березня 2012 г.19: 30. м. Київ. "Палац спорту".
Судді: П. Клаесон, Д. Бергман (обидва - Швеція), А. Горбатюк, А. Гладченко.

«Беркут»: Федоров (Константінов з 7:05). Д. Ісаєнко - Вагін, Капуш - Катуліс, Мікульчик - Кеніг, Романенко, Сальников - Цуріков - Недорост, Валуй - Гніденко - Грибанов, Волчек - Малов - Михайлов, Жилінський.

«Донбас-2»: Селіверстов. Шагов - Вл. Алексюк, Кугут - Побєдоносцев, Тезіков - Васильєв. Міхнов - Бойченко - Пастух, Аверкін - Анікєєв - Бондарев, Бабинець - Ісхаков - Страхов, Голубничий - Кокшаров - Кровопусков, Нікульніков.

Шайби: 1:0. Недорост (Сальников, 0:16), 2:0. Грибанов (Капуш, 4:15-бол), 2:1. Анікєєв (Аверкін, Бондарєв, 4:49), 2:2. Анікєєв (Васильєв, Бондарєв, 7:05), 2:3. Кокшаров (10:37), 2:4. Бойченко (Пастух, Міхнов, 10:58), 2:5. Анікєєв (24:05), 2:6. Кокшаров (Голубничий, 32:40). 2:7. Голубничий (Кокшаров, Кровопусков, 35:44), 3:7. Валуй (Капуш, Грибанов, 52:34-біл.), 3:8. Міхнов (Пастух, 53:50-біл.), 3:9. Кокшаров (Аверкін, Васильєв, 58:25-біл.).

На 8:50 Андрій Міхнов ("Донбас" -2) - не реалізував буліт

Рахунок в серії - 0:4

Друга команда хокейного клубу «Донбас» підтвердила закономірність очних результатів з київським «Беркутом» в регулярному чемпіонаті, впевнено за підсумками чотирьох зустрічей гарантувавши собі путівку в фінал внутрішнього чемпіонату. Ціна чемпіонства, як усім відомо, не просто золото на внутрішній арені, а й вихід в Континентальний кубок.

Втім, про розклади у вирішальній золотий серії ми поговоримо пізніше, а поки згадуємо події заключної гри півфіналу в Києві. Що значилося в задачі для «Беркута», який програв три матчі поспіль? Звичайно ж, перемога. Причому  забезпечувати її належало якомога раніше, тому господарі почали в пристойному темпі, двічі до 5-й хвилині засмутивши нашого воротаря Вадима Селіверстова.

Вже на перших секундах червоне світло за воротами «Донбасу-2» запалив Андрій Недорост. Киянин заклав віраж за воротами нашої команди і встиг проштовхнути каучуковий диск за спину Селіверстова. Спробу Олексія Шагова «на досвіді» зрушити ворота, шведський рефері до уваги не прийняв, і після затяжного відео-сеансу у суддівського столика, вкидання в центрі майданчика підтвердило правильність взяття воріт. Господарі з другим затягувати не стали і ледь представився шанс (вилучення Віталія Голубничого), вичавили зі «стандарту» максимум. Ріхард Капуш свідомо виконував силовий кидок у розрахунку на підставлену ключку і шайба рикошетом від снаряда Грибанова прошмигнула за спину нашого воротаря.

І ось на цьому моменті, точніше ігровому відрізку після 2-й шайби, варто зупинитися докладніше. Не так принципово, що «Донбас-2» проявив волю до перемоги, сквитав дві шайби, а те, на якій швидкості наша команда почала грати. Темпоритм виявився для господарів позамежним. Чотири взяття воріт до першої перерви морально спустошили «Беркут», його головного керівника і глядачів, що зібралися на трибунах. Хоча Олег Мікульчик в минулому авторитетний гравець руйнування, «закатати під лід» суперника цього вечора вдалося завдяки творчому хокею. Зловив кураж Віталій Аникеев, який оформив у результаті хет-трик, ще трьома шайбами відзначився Юрій Кокшаров. «Донбас-2» потужно пройшовся по амбіціях киян, подарувавши своїм шанувальникам не тільки важливу, а й неймовірно видовищну розгромну вікторію.

Голи забивалися на будь-який смак. Всі вони важливі і воєдино - запорука такої необхідної вікторії. Але на тлі загального позитиву виділимо, все ж, гол Юрія Кокшарова на 11-й хвилині. Переможне, як не крути, взяття воріт. Сольний прохід російського легіонера залишив не при справах 4 (!) захисників «Беркута», а сам форвард з незручною руки перекинув шайбу над воротарем Константіновим, який замінив Федорова після 500 секунд першого періоду. Локальний промах Андрія Міхнова, який не зумів реалізувати булліт, за знесення себе при виході на воротаря, підтримали в другому і третьому періоді партнери. Сам Андрій за шість з половиною хвилин до фінальної сирени реалізував чисельну перевагу команди.

Словом, сьогодні був майстер-клас нашої команди, яка для виходу у фінал провела (як мінімум) на один матч менше суперника по фіналу. Хто це буде: «Сокіл» або «Компаньйон» - дізнаємося зовсім скоро. А поки у підопічних Олега Мікульчика є чудовий привід привітати своїх коханих дам. Привітати особисто, не по телефону або через інтернет. А подарунок вони з Києва везуть знатний. Другий рік поспіль у вирішальній золотий серії плей-офф чемпіонату України зіграє представник ХК «Донбас». З чим ми нашу команду від душі, щиро, вітаємо.