Головна > Новини > Новини клуба > "Донбас" впевнено здолав "Мечел"

Новини клуба

"Донбас" впевнено здолав "Мечел"

27-02-12 20:57:56
У передостанньому матчі регулярного чемпіонату Вищої хокейної ліги Росії хокейний клуб "Донбас" зміг взяти реванш у ХК "Мечел" за поразку в Челябінську.

ХК "Донбас" (Донецьк) - ХК "Мечел" (Челябінськ) - 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
27 лютого 2012 Донецьк. ЛА "Дружба". 3385 глядачів.
Cудьі: Букін В. (Москва), Кучава Т. (Москва), Новіков Н. (Москва)

"Донбас": Горячевських. Дубровін-Дидикін. Кочетков-Шафаренко-Варламов, Селезньов-Есипов, Матерухін-Боровков-Хульт, Малевич-Люткевич, Піскунов-Бєлухін-Журун, Ісаєнко-Шагов-Доніка
"Мечел": Фокін. Манухов-Кропачев, Цибін-Пайор-Єлізаров, Плаксін-Костромітін, Карпов-Панасенко-Чистяков, Воронов-Гевель, Приданніков-Абдулкадіров-Тополь, Парамонов-Лук'янчук, Кирилов-Власов-Філонов.

Шайби: 1:0. Варламов (Кочетков, 9:23-мен.), 2:0. Кочетков (Шафаренко, Варламов, 32:13), 3:0. Шафаренко (Кочетков, Варламов, 44:59), 3:1. Манухов (Цибін, Пайор, 52:40-біл.)

Штраф: 12-6
Кидки: 42 (16 +16 +10) - 22 (4 +4 +14)
Вкидання: 21-32

Перший період пройшов під диктовку донеччан. Лише в перші хвилини періоду челябінці кілька разів "розігрівали" Горячевських, поки гравці «Донбасу» не порушили правила. Саме в цей момент і спрацювала зв'язка Кочетков-Варламов, після чого капітан господарів майданчика відкрив рахунок. Ще одна можливість збільшити рахунок була у підопічних Олександра Куликова в більшості, але захистившись гості двічі серйозно потурбували донеччан, а Цибін після передачі Єлізарова був близький до того, щоб зрівняти рахунок. Відзначимо і Абдулкадірова, який лише ціною порушення правил зумів зупинити Матерухіна, який намагався замкнути передачу на дальній штанзі.

Поперерві гостям вдалося вирівняти гру і частіше погрожувати воротам суперника, але це було пов'язане з ймовірністю пропустити контратаку. І це відбувалося регулярно. Втім, реалізувати один із гострих випадів вдалося лише трійці Варламова, в яку цілком гармонійно вписався Олег Шафаренко. Саме він почав гольову атаку, яку з передачі капітана команди завершив Денис Кочетков. Це ж ланка могла і збільшити перевагу донеччан, але шайба після розіграної комбінації Варламовим і Кочетковим в меншості, влучила в штангу воріт «Мечела».

Капітана донеччан сьогодні важко було стримати. І не тільки його. Вистоявши більш ніж чотири хвилини в меншості, господарі майданчика знову змогли організувати разючу атаку, яку розпочав Денис Кочетков, продовжив Сергій Варламов, а завершив Олег Шафаренко, таким чином записавши на рахунок ударного ланки третью шайбу. Зі здобутою психологічною перевагою, пропущених шайб можна було і уникнути, але знову залишившись у меншості після вилучення Шагова, донеччани не змогли зберегти свої ворота. Шайба після кидка Микити Манухова з рикошетом прослизнула у ворота Степана Горячевських і гол престижу відбувся