Головна > Новини > Новини клуба > "Донбас" завершив виїзну серію матчів поразкою від "Єрмака"

Новини клуба

"Донбас" завершив виїзну серію матчів поразкою від "Єрмака"

21-02-12 14:20:50
У вівторок, 21 лютого підопічні Олександра Куликова провели останній матч регулярного чемпіонату Вищої хокейної ліги у гостях. В Ангарську на Зимовій Арені "Єрмак", перша команда хокейного клубу "Донбас" зазнала поразки.

ХК "Єрмак" (Ангарськ) - ХК "Донбас" (Донецьк) - 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
21 лютого 2012 Ангарськ, Зимовий стадіон "Єрмак".
Головний суддя: Чернишов А. (Ярославль) Лінійні судді: Коршак С. (Ярославль), Бірюков А. (Москва)

"Єрмак": Гаврилов, Рибалка-Никаноров, Гутов-Плотніков-Гімбатов, Фахрутдинов-Смирнов, Чемерілов-Ігнашин-Юшков, Рогов-Єпрев, СелезневС.-Золотухін- Севостьянов, Коньков-Кіцин-Чубикін.
"Донбас": Горячевскіх (Царегородцев з 12 хв.). Малевич-Люткевич, Піскунов-Бєлухін-Журун, Дубровін-Дидикін, Кочетков-Варламов-Хульт, Єсіпов-Егін, Матерухін- Шафаренко-Доніка, Гладскіх-Ісаєнко-Шагов.

Шайби: 1:0. Золотухін (Ігнашин, Юшков, 11,24), 2:0. Селезньов (Рогов, 11:49), 3:0. Кіцин (Чубикін, 12:22), 3:1. Кочетков (Варламов, Хульт, 28:18), 4:1 Ігнашин (Чемерілов, Юшков, 52:14)

Штраф: 10 - 12
Кидки: 30 (13 +6 +11) - 36 (9 +10 +17)
Вкидання: 34 - 35

Зробивши з відомих причин складний переліт до Іркутська, звідки підопічні Олександра Куликова дісталися Ангарську, гравці хокейного клубу "Донбас" не змогли в повній мірі чинити опір місцевим «Єрмаку». Вирішальними стали 58 секунд першого періоду, коли господарі майданчика змогли тричі вразити ворота Степана Горячевскіх, який не найвдалішим чином "увійшов" в гру. Після такого відрізка ігрового часу, в рамці воріт донеччан відбулася зміна воротаря і гостям вдалося не тільки вирівняти гру, але й перехопити ініціативу.

Здавалося, гол Дениса Кочеткова, який у другому періоді результативно замкнув передачу Варламова, стане в чомусь переломних і червоно-чорним все ж таки вдасться виправити допущений раніше промах, але не реалізувавши кілька хороших можливостей, в тому числі і два чисельних переваги, гості дозволили суперникам отямитися і стримати натиск. У третьому ж періоді, зробивши спроби врятувати матч, донеччани пішли на певний ризик, оголюючи тили, чим і скористалися гравці "Єрмака". Закинувши четверту шайбу зусиллями Юшкова, господарі майданчика підвели цього матчу своєрідну риску.

Завершивши на мажорній ноті останній в регулярному сезоні ВХЛ виїзний поєдинок, перша команда хокейного клубу "Донбас" повертається додому, де 25, 27 і 29-го лютого проведе три зустрічі "регулярки" що залишилися. Нагадаємо, що суперниками донеччан стануть "Титан", "Мечел" і "Південний Урал" відповідно.