Головна > Новини > Новини клуба > "Донбас-2" впевнено обігрує "Компаньон-Нафтогаз"

Новини клуба

"Донбас-2" впевнено обігрує "Компаньон-Нафтогаз"

16-02-12 21:25:23
Агресивний і видовищний хокей у виконанні нашої команди, перш за все у другій  двадцятихвилинці, забезпечив донеччанам вольову перемогу в протистоянні з "Компаньйоном-Нафтогаз".

«Компаньон-Нафтогаз» - «Донбас-2» - 3:5 (1:0, 0:5,2:0)
16 лютого 2012. м. Київ. СК «АТЕК». 150 глядачів
Судді: О. Глуховський, А.Горбатюк, А.Говорун, В. Мельничук

"Компаньон-Нафтогаз": Зав'ялов. Кривомаз-Благой, Бабаєв-Свиридов, Татаренко-Тітовець, Гаврилюк-Шарітон-Хомутов, Борисенко-Буценко-Заблудовський, Винокуров-Шурупов-Панченко, Радецький-Цюбенко-Вал. Алексюк, А. Дворник, І. Дворник

"Донбас-2": Напненко. Тезіков-Васильєв, Побєдоносцев-Толкунов, Кугут-Вл. Алексюк, Бойченко-Бондарев-Страхов, Голубничий-Аникеев-Німенко, Бобкін-Кокшаров-Пастух, Охлобистін-Ісхаков-Кровопусков, Нікульніков.

Голи: 1:0. Заблудовський (Буценко, Борисенко) - 1:23, 1:1. Кровопусков (Страхов) - 23:36, 1:2. Німенко (Кокшаров, Васильєв) - 27:01-мен., 1:3. Побєдоносцев (Пастух) - 27:24-мен., 1:4. Кровопусков (Ісхаков, Охлобистін) - 34:31, 1:5. Бойченко - 35:25, 2:5. Абаєв - 45:52 - 4X4, 3:5. Винокуров (Кривомаз, Борисенко) - 55:19-біл.

Штраф: 16 - 18

Кидки: 33 - 42

До поєдинку проти «Компаньона» Олег Мікульчик серйозно видозмінив склад п'ятірок, благо в турнірному плані наша команда зараз не стурбована вирішенням насущних турнірних проблем і може працювати з прицілом на плей-офф. Дебют поєдинка нашим хлопцям не вдався. В одній з перших атак, господарі відкрили рахунок. Борисенко заклав віраж у полуборта, звільнився з-під опіки захисника і виклав в глибину низом зрячу передачу на Дениса Заблудовского. Останній в темп завершував двухходовку «Компаньона», позначивши домагання своєї команди на перемогу.

Підопічні Мікульчика зовні стійко перенесли локальний промах і заграли агресивніше в зворотному напрямку, створивши до першої перерви кілька перспективних моментів біля воріт Зав'ялова. У швидкій контратаці на екваторі періоду наша команда не скористалася позиційним провалом підопічних Сеуканда. Всьому виною недбала передача Охлобистіна і як наслідок загублений шанс. Олексій Страхов в чисельній більшості зобов'язаний був зрівнювати рахунок, але вище всяких похвал зіграв голкіпер господарів. Ну а що завадило Павлу Бойченко перед цим потрапити в порожній кут - знає лише сам хокеїст першої ланки «Донбасу-2» у цій зустрічі.

Чотири хвилини у другій двадцятихвилинці знадобилося нашій команді, щоб відновити паритет у рахунку. Спрацювала "бригада" більшості, а Олексій Кровопусков найбільш розторопно на добиванні біля чужих воріт підметушився. Кидав з розвороту, з незручною руки, застав зненацька кіпера господарів - 1:1.

Пропущений гол деморалізував киян і наступні кілька хвилин стали бенефісом донецької команди. Віталій Німенко та Олександр Побєдоносцев в чисельній меншості двічі змусили капітулювати оборону киян. Кокшаров в першій контратаці зряче накинув шайбу на гак - Німенко у дотик переправив каучуковий диск у ворота. Деморалізований захист господарів не встиг відійти від шоку і гостi організувалb другий гол. Розмашиста контратака донеччан завершилася передачею Євгена Пастуха на свого захисника, який могутнім клацанням закинув третю шайбу нашої команди.

Тренерський штаб господарів поспішив остудити голови своїх гравців 30-секундним тайм-аутом, але донеччани продовжували домінувати і створювати моменти. Двічі до другої перерви червоне світло сполахивало за воротами Сергія Зав'ялова. Дебютну шайбу у формі другої команди ХК «Донбас» оформив Павло Бойченко. Російський легіонер, біля борта вміло прикривши шайбу корпусом, змістився в середину зони і кистьовим кидком у верхній кут зробив рахунок 5:1. За хвилину до цього Олексій Кровопусков записав в актив другий гол. 44-й номер «Донбасу-2» Микола Охлобистін виходив 1 в 0 з лівого флангу, але перекладаючи шайбу під зручну руку,  забарився. Благо Кровопусков накочувався, страхуючи партнера - потрапити з трьох метрів нашому нападнику труднощів не склало.

Двояке враження справив сьогоднішній матч, - зізнався в післяматчевому флеш-інтерв'ю для телеканалу «Хокей» тренер другої команди ХК «Донбас» Ігор Андрющенко. З чим важко не погодитися, враховуючи, що в третьому періоді наша команда зіграла по рахунку, підсвідомо розуміючи, що гандикап у чотири шайби гарантує їм підсумкову перемогу. Господарям ж втрачати було нічого і в заключному періоді підопічні Сеуканда змогли заспокоїтися, налагодити командну гру і двічі до фінальної сирени вразити ворота Євгена Напненко. Максим Абаєв дальнім пострілом зняв павутину з дев'ятки воріт донецького клубу, а за п'ять хвилин до фінішу кияни реалізували чисельну перевагу. Павло Борисенко не став кидати з синьої лінії, вiддавши передачу в розрахунок на підставлену ключку, найбільш найспритнішим в гущі виявився Іван Хомутов, встановивши остаточний рахунок цього захоплюючого поєдинку.

Що ж, «Донбас-2» вчетверте в сезоні обіграв «Компаньон-Нафтогаз» записав в актив три очки (тепер їх у підопічних Олега Мікульчик 94), дещо реабілітувався за гру з "Соколом"  і у відмінному настрої вирушає до Харкова, де вже в неділю, 19 лютого завершить виїзну серію регулярного сезону поєдинком з місцевими «Акулами». Початок о 13:15. Оперативно інформувати про всі подробиці цієї гри буде офіційний сайт ХК «Донбас». Не пропустіть!

У другому матчі сьогодні київський "Сокіл" в Броварах обіграв "Харківських Акул" з рахунком 6:3

«Сокіл» - «Харківські Акули» - 6:3 (4:0; 1:1; 1:2)

Голи: 1:0. Скороход (Николишин, 5:23), 2:0. Харитонов (Шахрайчук, 13:04), 3:0. Матвейчук (Долгих, 15:11), 4:0. Бахріддінов (Николишин, Касянчук, 19:47 - менш.), 4:1. Лупандін (Большаков, Кручинін, 29:28 - більш.), 5:1. Шахрайчук (Николишин, Климентьєв, 38:44 - 5х3), 6:1. Касянчук (Николишин, Скороход, 44:32), 6:2. Посєвін (Лупандін, Кручинін, 47:47), 6:3. Кручинін (52:15)