«Донбас-2» у чемпіонаті Професійної хокейної ліги України розгромив аутсайдера

«Донбас» - «Вінницькі Гайдамаки» - 7:1 (2:0, 3:1, 2:0)

27 січня 2012 року. 19:00. м. Донецьк. ЛСК «Лідер». 318 глядачів.

Судді: А. Сєврук, А. Перетятько, Є. Логінов

Донбас-2: Напненко. Алексюк - Зеленко, Кугут - Толкунов, Васильєв - Тезіков, Расулов . Голубничий - Бондарєв - Пастух, Охлобистін - Аниккєєв - Німенко, Бабинець - Ісхаков - Страхов, Кровопусков - Аверкін-Нікульніков.

Вінницькі Гайдамаки: Шликов. Бєлєвцов - Оксененко, Дикий - Шевельов, Толстушко - Голомозий, Тарасов. Остяков - Сачко - Єловиков, Долинін - Волков - Лєгачов, Чернишенко - Геря - Султанов, Княженко - Мікулко - Карпенко.

Голи: 1:0. Німенко (Охлобистін, Аникєєв, 07:53 - більш.), 2:0. Голубничий (Бондарєв, Кугут, 13:14 - більш.), 3:0. Страхов (Бабинець, Ісхаков, 22:00), 4:0. Тезіков (Пастух, Васильєв, 24:25 - більш.), 5:0. Охлобистін (Німенко, Аникєєв, 29:09), 5:1. Чернишенко (Тарасов, 39:37), 6:1. Толкунов (Німенко, Кугут, 41:50 - більш.), 7:1. Нікульніков (Аверкін, Кровопусков, 51:39).

З перших секунд матчу «Донбас-2» закрив суперника у їх зоні, і п'ять хвилин вінничани відібравши шайбу, просто викидали її зі своєї зони, настільки величезна була перевага господарів. Справжні чудеса у воротах творив Шликов, роблячи сейв за сейвом, але всі чудово розуміли, що гол у його ворота справа часу. Гості не встигали за швидкими підопічними Олега Мікульчик, порушуючи постійно правила. Чергове вилучення у їх складі призвело до того, що Німенко реалізував більшість, пробивши в «будиночок» голкіперу. На 14-й хвилині Голучбничий знову в більшості замикає красиву комбінацію партнерів - 2:0.

У другому періоді на 22-й хвилині Ісхаков віддав праворуч пас на ближню штангу Бабинцю, той переправив її на дальню Страхову, і форвард донеччан замкнув красиву комбінацію партнерів - 3:0. На 25 хвилині захисника Тезікова партнери вивели на кидок, і «Донбас-2» третій раз в матчі реалізував більшість - 4:0. В середині матчу Німенко кинув по воротах, Шликов відбив шайбу перед собою, і новачок команди Охлобистін доводить рахунок до розгромного - 5:0. Але в кінці періоду, один з чемпіонів світу 2012 року в Донецьку серед молодіжних команд, яких в команді вінничан знаходиться аж шестеро, Чернишенко, після вкидання прорвався до воріт по центру і розмочив Напненко - 5:1.

У завершальній третині матчу на 42-й хвилині «Донбас-2» у четвертий раз реалізував більшість. Кугут віддав пас уздовж синьої лінії на Толкунова, той змістився у центр та невідхильно кинув у дев'ятку - 6:1. У середині періоду у донеччан вийшов ще один красивий гол. Аверкін увійшов у зону, зробив замах та віддав пас на Нікульнікова, який вразив порожній кут воріт - 7:1. У цей момент стало цікаво: чи зможуть закинути донеччани «ювілейну» шайбу вінничанам, адже «Гайдамаки» пропустили на той момент за сезон 199 голів? «Донбас-2» не раз був близький вразити ворота гостей, але рахунок так і не змінився.

Розгромивши ХК «Вінницькі Гайдамаки» з рахунком 7:1, донецька команда набрала 85 очок, і відстає від лідера - київського «Сокола» - на шість очок. Наступний матч у рамках ПХЛ України «Донбас-2» проведе 30 січня у Донецьку на ЛСК «Лідер» проти «Харківських Акул». Початок матчу о 19:00.