Головна > Новини > Новини клуба > Академія ХК «Донбас»: Качан забиває, «Донбас-98» перемагає

Новини клуба

Академія ХК «Донбас»: Качан забиває, «Донбас-98» перемагає

22-12-11 13:39:56
На престижному міжнародному турнірі в Мінську зіграно два тури. В активі юнаків академії ХК «Донбас» після двох ігор одна перемога. У дебютному матчі турніру підопічні Валерія Сидорова поступилися господарям льоду, мінській «Юності» - 1:3, а через добу записали в актив перші три очки, обігравши київський «Сокіл» з рахунком 4:2.

ХК «Донбас-98» - «Юність-Мінськ» (Білорусь) - 1:3 (1:0, 0:0, 3:0)
21 грудня. Мінськ. Льодовий палац спорту.
Гол у «Донбаса»: Мостовий (Григор'єв).

Два періоду прем'єрного матчу наші юнаки впевнено контролювали хід гри, домінували на льоду, але розв'язка матчу припала на заключний ігровий відрізок. В ході третьої двадцятихвилинки білоруси тричі засмучували воротаря «Донбасу». Десь не благоволила хокеїстам «Донбасу» фортуна ... Як підсумок - 1:3 на табло після фінальної сирени. Філософія нашої Академії - уникати міркувань на тему суддівських інтерпретацій тих чи інших епізодів у матчі. Тому, хлопці і тренерський штаб гідно сприйняли цю «суб'єктивну» невдачу і на наступний день довели випадковість результату, впевнено обігравши земляків з «Сокола».

ХК «Донбас-98» - «Сокіл» (Україна) - 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
22 грудня. Мінськ. Льодовий палац спорту.
Голи у «Донбаса»: Григор'єв (Качан), Качан, Качан (Вінницький), Качан (Латишев).

Хет-трик нападаючого ХК «Донбас-98» Юрія Качана став запорукою успіху команди в матчі з «Соколом». На його рахунку три  шайби та одна результативна передача в першому періоді - партнеру-захиснику Андрію Григор'єву. У ряді епізодів у другому періоді земляки-суперники переходили дозволену межу між жорсткістю і жорстокістю. Дісталося багатьом, тому ж Юрію Качану (втім, все в підсумку обійшлося). «Донбас» - не той клуб, де на грубість реагують відповідної агресією. Краще покарання у таких випадках - закинуті шайби і плюс три очки у турнірну таблицю. Наступний матч підопічні Валерія Сидорова проведуть завтра, 23 грудня. Суперник - ХК «Іскра» (Одинцово, Росія).