Ми в пресі

"Донбас-2" встановив рекорд ПХЛ

02-12-11 08:57:04
В середу в рамках чергового туру ПХЛ «Донбас-2» у Броварах розгромив «Білий Барс» з рахунком 10:2. З перших хвилин матчу команда господарів почала грати у швидкий і відкритий хокей, що трохи здивувало, так як за майстерністю і досвіду гравців донецького клубу набагато сильніше хокеїстів суперника. «Донбас-2» ще в першому періоді покарав «Барс» за такий жваве поведінка, тричі розписавшись у воротах суперника. У підсумку донеччани десять разів запалили червону лампочку за воротами суперника, що стало рекордом ПХЛ, оскільки ще жодна команда до цього не закидала десять шайб в одній грі.

Дублями відзначилися форварди Сергій Бабинець та Євген Пастух. Чотири очки (1 +3) набрав центр Артем Бондарєв, по три передачі на рахунку захисника Володимира Алексюка та нападника Андрія Міхнова, гол + пас у Олександра Бобкіна, одна шайба на рахунку Романа Благого. Всі ці гравці є кандидатами в національну збірну Україну, і радує їх результативність перед грудневим Єврочелленджі в Румунії.

У другій грі туру «Беркут» розгромив «Харківські Акули» з рахунком 7:2, зменшивши шанси харків'ян потрапити в плей-офф.

Чемпіонат України ПХЛ.

«Білий Барс» - «Донбас-2» - 2:10 (0:3, 1:3, 1:4)
Голи: 0:1 Благой (Бондарєв, Тезіков) - 6:59, 0:2. Бабинець (Расулов, Алексюк) - 9:43, 0:3. Кровопусков (Страхов, Алексюк) - 12:09, 0:4 Пастух (Бондарєв, Міхнов) - 29:34, 0:5. Нікульніков (Тезіков, Страхов), 1:5. Сірий (Пантелеймонов) - 37:07, 1:6. Страхов - 39:58, 1:7. Бондарєв (Пастух, Міхнов) - 41:11, 1:8. Пастух (Бондарєв, Міхнов) - 45:07, 1:9. Бабинець (Бобкін, Алексюк) - 53:09 - більш., 2:9. Гуляєв (Пономаренко) - 53:50 - біл., 2:10. Бобкін (Бахріддінов, Бабинець) - 55:07.

«Беркут» - «Харківські Акули» - 7:2 (2:0; 2:1; 3:1)
Голи: 1:0. Бризгалов (Валуй, Михайлов, 4:15), 2:0. Бризгалов (Вагін, Мікульчик, 14:40), 3:0. Долгих (Дворецький, Сальников, 20:48), 3:1. Лупандін (Посєвін, Кручинін, 34:39), 4:1. Буточнов (Бега, 36:56), 5:1. Дем'янюк (Буценко, 46:51), 6:1. Мікульчик (Михайлов, Бризгалов, 49:09 - більш.), 6:2. Лупандін (Кручинін, Медведєв, 55:18 - більш.), 7:2. Катуліс (Гніденко, Вагін, 59:57 - біл.).