Ми в пресі

"Донбас" зазнав першої поразки поза домашніх стін

27-10-11 10:04:26
ХК «Донбас» вперше в сезоні програв поза домашніх стін, поступившись команді «Аріада-Акпарс», з рахунком 3:1. Гра відбулася 26 жовтня в місті Волжськ (Росія), в рамках чемпіонату Вищої хокейної ліги.

Обидві команди почали поєдинок на низьких швидкостях. Гра проходила переважно в центрі льодової коробки.

Другу половину першого періоду, хокеїсти «Донбасу» провели в меншості, «заробивши» 10 хвилин штрафного часу (Євген Гладскіх 2 хвилини; Володимир Малевич 2 хвилини; Євген Дубровін 2 хвилини; Сергій Варламов 4 хвилини), але господарі не зуміли скористатися чисельною перевагою.

На початку другого періоду «Донбас» відкриває рахунок матчу. У результаті сольного проходу, гол забиває Денис Кочетков.

Однак, незабаром, Волжани зрівнюють рахунок матчу. Помилка захисника донеччан Володимира Малевича призводить голу Артура Сарварова на 5 хвилині другого періоду.

Через 4 хвилини, перебуваючи в меншості, після вилучення Олексія Ложкіна, Андрій Ложкін, кидком в один дотик виводить ХК «Аріада-Акпарс» вперед.

Третій період донбасівці почали в меншості, після вилучення Олександра Журуна в кінці другого періоду. Волжани закрили донеччан в своїй зоні і на 5 хвилині, Іван Корєнков забиває переможну шайбу у ворота гостей.

Гравці «Донбасу» спробували змінити хід зустрічі, але врятувати матч їм не вдалося.