Ми в пресі

Не футболом єдиним

09-10-11 20:08:29

Завершується уїк-енд, який порадував не тільки великими подіями в житті футбольної Україні (довгоочікувана перемога національної команди, турне Кубка чемпіонів з легендарними гравцями в якості весільних генералів, відкриття «Олімпійського», зрештою), але насиченою хокейної програмою. У національному чемпіонаті зіграно шість матчів у рамках другого кола регулярного сезону. Нагадаємо, що турнір з нинішнього року проводиться під егідою ПХЛ і на першому етапі октету команд належить зіграти один з одним по шість разів.

Беззаперечним лідером залишається київський «Сокіл», але чемпіон минулого сезону «Донбас» після заминки на старті нового ігрового року отримав вже сім перемог поспіль і йде за срібним призером по п'ятах - фіналістів минулого розіграшу поділяє 4 реальних і 7 можливих (різну кількість зіграних матчів) очок. Донецька команда на вихідних влаштувала іспит представникам західного регіону, які випробування не витримали.

У п'ятницю друга команда «Донбас» з рахунком 5:2 переграв на льоду рідного «Лідера» дебютантів класу найсильніших «Львів». Звітна гра пройшла хвилями. Якщо перший період господарі виграли беззастережно з рахунком 3:0, то на другу перерву пішли вже з мінімальною перевагою, так як гості у другому періоді закинули дві шайби. Героєм поєдинку став Роман Благой, який у заключній десятихвилинці гри забив двічі, причому обидва рази в меншості.

Донбас - Леви - 5:2 (3:0, 0:2, 2:0)

Шайби: 1:0 Ісхаков (Долгих, Алексюк, 02:53 - більш.), 2:0 Бабинець (Рослякова, Смолін, 12:11 - більш.), 3:0 Бондарєв (Ісхаков, Долгих, 16:17), 3:1 Гнітько (Хонін, Панченко, 27:29), 3:2 Федоров (Якимчук, Зіньків, 37:13), 4:2 Р. Благой (Бахріддінов, 52:05 - менш.), 5:2 Р. Благий (Берестень, 54:10 - менш.).

Сьогоднішня гра проти «Вінницьких Гайдамаків» пройшла не настільки напружена. Після сухого першого періоду та мінімальної локальної перемоги донеччан на другий третій матчу, «Донбас» дотиснув суперника в заключному періоді, коли у ворота гостей влетіли три шайби, а в донецькі - жодної. Це третя «суха» перемога чинного чемпіона в новому сезоні, причому всі вони здобуті з рахунком якраз 4:0. Погодьтеся, завидна стабільність.

Після другого матчу головний тренер «Донбасу-Ігор Андрющенко в інтерв'ю клубній прес-службі сказав наступне: «Що стосується першого періоду, то повторилася та ж історія, що і в матчі зі« Левами ». Знову думали, що обійдемо суперника на класі. Через це було багато метушні на льоду, почали метушитися в зоні атаки. Так поспішали забити, що рахунок залишився по нулях. Але вже у другому періоді хлопці зібралися. Особливо вплинув момент, коли грали в меншості, це допомогло сконцентруватися. Потім вже розіграли шайбу і дограли зустріч як треба ».

Донбас - Гайдамаки - 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

Шайби: 1:0 Р. Благой (Шаманський, Німенко, 38:27), 2:0 Шаманський (Р. Благой, Кугут, 41:04 - більш.), 3:0 Р. Благой (Шаманський, Р. Борисенко, 50:48), 4:0 Долгих (Расулов, 59:15 - більш.).