Ми в пресі

"Донбас" знову поступається вдома

10-10-11 22:03:14

Парадоксально виступає на старті чемпіонату Вищої хокейної ліги представник Україні. В гостях "Донбас" незмінно виграє. Вдома ... У двох останніх матчах на майданчику "Дружби" підопічні Олександра Куликова не можуть закинути жодної шайби. Додайте сюди ще два періоди з поєдинку з "Зауральєм" і картина виходить зовсім тьмяна - вісім періодів поспіль без голів! Як для одного з лідерів Західної конференції забагато.

Причиною поразки в сьогоднішньому матчі з ХК ВМФ Олександр Куликов назвав недонастрой окремих гравців. Мовляв, набрали очки у виїзних матчах, а вдома подумали, що все само піде. Ситуація досить неприємна. У словах наставника "Донбасу" і раніше проскакували тривожні нотки - команда, відігравши непогано один-два періоди, могла розслабитися в другій половині матчу. Але, щоб виходити на майданчик без належного настрою вже з перших хвилин - це явний перебір.

В результаті отримали таке. В атаці "Донбас" не продемонстрував нічого, що могло б поставити в глухий кут злагоджено граючих моряків. Ті, в свою чергу, щільно прихопили суперника, позбавили його можливості виводити на ударну позицію захисників і змусили втрачати швидкість і сили в боротьбі біля бортів (а то й за воротами). Так, зовсім залишити без роботи свого воротаря хокеїсти ХК ВМФ не змогли, але зробили для цього максимально багато.

А "Донбас" помилявся. Помилявся так, що окремих гравців донецької команди можна було б записувати в співавтори пропущених шайб господарями. І, програвши 0:3 другий період, виправити ситуацію донеччани вже не змогли. По суті, навіть і спроби не зробили, адже чи хтось зможе назвати хоч один мало-який епізод у третьому періоді, який міг би претендувати на звання переломного. Не було такого. Як почали, як-небудь, так і закінчили, поступившись вдома у другому матчі поспіль.

Чемпіонат ВХЛ

"Донбас" - ХК ВМФ (Санкт-Петербург) - 0:3 (0:0, 0:3, 0:0)

Шайби: Монахов, 27:16 (0:1). Селезньов (Карамнов), 31:41 (0:2). Карамнов (Юксеев, Тихомиров), 39:51 (0:3).