Ми в пресі

«Донбас - 2» здолав «Сокіл» і вийшов вперед у серії суперфінальной

16-03-12 08:32:57
ХК «Донбас - 2» переграв київський ХК «Сокіл», з рахунком 4:3. Перша гра в рамках суперфіналу плей-офф Професійної Хокейної Ліги Україна відбулася 16 березня в Броварах.

Рахунок був відкритий вже на першій хвилин зустрічі. Організувавши стрімку атаку, нападник «Донбасу» Андрій Міхнов зробив віраж за воротами, почекав момент і послав шайбу між щитків голкіпера - 1:0.

Швидкий гол деморалізував суперника, після чого гра на льодовому майданчику продовжилася під диктовку донеччан.

Розрив у рахунку був збільшений, коли команди продовжили гру в складах 4 на 4. Донбасівець Дмитро Толкунов кидком від синьої лінії подвоїв перевагу своєї команди.

До кінця першої двадцятихвилинки «Сокіл» зумів нав'язати боротьбу донеччанам. За 6 хвилин до кінця періоду Роман Долгих не реалізував вихід один на один з воротарем. Однак через кілька секунд після упущеної можливості киянам вдалося скоротити відставання в рахунку. Господарі льодового майданчика розташувалися в зоні гостей, і Олександр Яковенко з близької відстані переправив шайбу у сітку воріт «Донбасу» - 2:1.

У другому періоді «Сокіл» перехопив ініціативу, нарощуючи тиск на ворота донеччан. Донецька команда щільно зіграла в обороні і зуміла відстояти перевагу в рахунку.

Захист донецької команди була прорвана в третьому періоді. Після видалення гравця в складі «Донбасу» «Сокіл» отримав чисельну перевагу. Нападник Киян Олександр Яковенко кинув з розвороту, шайба потрапила в коник захиснику і відскочила в дальній кут воріт - 2:2.

Зрівнявши рахунок матчу, господарі льодового майданчика продовжили атакуючі дії, і через 2 хвилини Вадим Шахрайчук кидком від борту вивів «Сокіл» вперед.

Після закинутої шайби головний тренер київської команди взяв 30-ти секундний тайм-аут. Однак перерва зіграв на руку супернику. Піймавши «Сокіл» на контратаці «Донбас» прорвався до воріт господарів. Євген Пастух зробив передачу на Андрія Міхнова, який кидком з п'ята зрівняв рахунок у матчі і оформив дубль. Проте арбітри засумнівалися в правильності взяття воріт і вирушили на відеоперегляд моменту. У матчі виникла тривала пауза, після якої шайба була зарахована.

Гра поновилася і за 5 хвилин до кінця матчу, автор гольової передачі Євген Пастух поодинці пройшов до воріт «Сокола» і кидком між ніг голкіпера поставив переможну крапку в матчі - 4:3.

Голи: 0:1 Міхнов 1:04; 0:2 Толкунов 8:14; 1:2 Яковенко 13:36; 2:2 Яковенко 50:35; 3:2 Шахрайчук 52:31; 3:3 Міхнов 54:12; 3:4 Пастух 55:20