Ми в пресі

«Донбас - 2» громить «Білий Барс» і набирає 100 очок

24-02-12 22:52:28
Гра у рамках Професійної Хокейної Ліги України відбулася 24 лютого у Донецьку.

Вийшовши на льодовий майданчик, донецькі хокеїсти заволоділи ігровою ініціативою, практично не виходячи із зони суперника. Однак голкіпер «Барсів» був на місці.

«Донбас-2» тим часом продовжував роздувати темп, і до середини першого періоду ворота гостей була закинута шайба. У результаті швидкої комбінації Вадим Аверкін відкрив рахунок в матчі.

Чемпіон України продовжив атакуючі дії та на 10 хвилині Валерій Васильєв кидком від синьої лінії подвоїв перевагу в рахунку.

Донецькі хокеїсти продовжили швидкісні атаки на ворота броварчан, які гості не могли зупинити у рамках правил. У результаті почергового видалення у складі «Барсів» за 2 хвилини до кінця першого періоду донецька команда отримала можливість зіграти у форматі 5 на 3. Закривши суперника у зоні, Олексій Страхов реалізував чисельну перевагу, а потім Юрій Кокшаров закинув четверту шайбу - 4:0.

У другому періоді донбасівці продовжили атакувати, і вже через 5 хвилин після початку періоду Павло Бойченко ще більше збільшив розрив у рахунку.

«Барси» нічого не могли протиставити атакуючим діям донеччан, і через 3 хвилини після пропущеної шайби Валерій Васильєв оформив дубль - 6:0.

У заключній двадцятихвилинці «Донбас-2» не послабив тиск на ворота суперника та закинув 5 шайб у ворота «Білого Барса». На 6 хвилині кистьовим кидком у ближній кут воріт відзначився Ільшат Ісхаков. Через 3 хвилини наскрізної передачею партнери по команді вивели 1 на 1 з голкіпером Андрія Міхнова - 8:0. На 11 хвилині Юрій Кокшаров закинув дев'яту шайбу у ворота «Барсою» та оформив дубль.

Навіть граючи у меншості «Донбас-2» рвався вперед та небезпечно атакував, проте гості піймали суперника на контратаці та за 5 хвилин до кінця Сергій Тронь зумів забити «шайбу престижу» - 9:1.

Після того, як склади команд вирівнялися донеччани до кінця основного часу матчу відзначилися ще двічі. На 18 хвилині Олексій Тезіков у 10-й раз вразив ворота «Барсів», а на останній хвилині Андрій Міхнов оформив дубль, поставивши переможну крапку в матчі - 11:1.

Після цієї перемоги «Донбас - 2» відстає від київського «Сокола» на 5 позицій та посідає друге місце з 100 набраним очком.