Ми в пресі

Симетрична відповідь "Донбасу"

17-02-12 03:15:43
За напруженням емоцій ці матчі не поступалися ігор плей-офф. Команди билися від першої секунди до останньої. І, як і напередодні, інтрига зберігалася до самого кінця.

У цьому матчі торпедівцям довелося виступити в ролі наздоганяючих. Відставання було некомфортним - дві шайби, проведені гостями в другому періоді. Перша - на рахунку Олександра Матерухіна. Отримавши пас відразу після вкидання, нападник в один дотик переправив її у ворота. Під завісу двадцятихвилинки подвоїв результат Сергій Піскунов, реалізувавши чисельну перевагу. У торпедівцям в цьому періоді була не зарахована шайба. Олексій Коледаев потужним кидком від синьої міг би зрівняти рахунок 1:1. Суддя за воротами взяття зафіксував, але після відеоперегляду арбітр гол відмінив. На його думку, шайба була забита ногою.

У третьому періоді у господарів ще жевріла надія змінити хід гри. Торпедовци активно атакували, перекидали суперника багаторазово (рахунок за кидками в створ 18:4 на користь устькаменогорцев), але гостей здорово виручав воротар Степан Горячевських. І тільки на 56-й хвилині торпедовци змогли роздрукувати його ворота. Передачу Штайгер замкнув Андрій Петушкін. Це був єдиний кидок, який пропустив Горячевських в матчі. У час, що залишився всі спроби господарів звести гру до нічиєї, включаючи зняття воротаря, не принесли результату. "Донбас" здобув перемогу 2:1.