Ми в пресі

"Донбас" здобув вольову перемогу над ХК ВМФ

04-02-12 08:37:28
З перемоги над пітерським ХК ВМФ почав чергову виїзну серію матчів хокейний клуб "Донбас", який двічі поступаючись по ходу зустрічі, зміг вирвати перемогу у непоступливих "моряків".

ХК ВМФ (Санкт-Петербург) - ХК «Донбас» (Донецьк) - 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)

3 лютого 2012. м. Санкт-Петербург. «Ювілейний»

Голи: 0:1. Доніка - 1:11, 1:1. Юксеев (Тихомиров, Толузаков) - 9:18-бол., 2:1. Селезньов (Гребенников, Юксеев) - 18:48, 2:2. Малевич (Бєлухін, Піскунов) - 34:27-біл., 3:2. Карамнов (Гребенников, Юксеев, 43:54, бол.), 3:3. Дидикін (Хульт, Кочетков, 45:16), 3:4. Матерухін, 52:40,

Початок матчу видався за донеччанами, які відкрили рахунок чи не в першій атаці. Доніка видряпав шайбу в районі точки вкидання, змістився трохи в центр і кинув по воротах Мейера - 1:0. Вирівняти становище господарям вдалося під кінець десятої хвилини матчу. Журун був відправлений відбувати двохвилинне покарання, чим скористався Юксеев, потужно вистрілив від синьої лінії. І вже зовсім "необов'язковою" виглядала друга шайба пітерців, закинута незадовго до кінця першого періоду - в штовханині на п'ятачку шайбу в ворота Горячевскіх проштовхнув Антон Селезньов.

У другому періоді "Донбас" так само продемонстрував своє вміння реалізовувати більшість. Цікаво, що донеччанам, як і в першій 20-хвилинці пітерцям, успіх приніс кидок від синьої лінії. Десятий гол в сезоні записав на свій рахунок Володимир Малевич - 2:2.

Третій період почався для донеччан неприємностями. За халатність персоналу, з вини якої оштрафовані гравці "Донбасу" не змогли потрапити на лаву штрафників, гості були покарані малим штрафом за затримку часу матчу. Однак, вистоявши втрьох, а пізніше вчотирьох, підопічні Олександра Куликова пропустили третю шайбу вже після видалення Євгена Бєлухін. Втім уже через хвилину з невеликим Валерій Дидикін повернув "боржок" пітерцям, реалізувавши "зайвого", ну а гол найкращого хокеїста України Олександра Матерухіна, який закинув чудову шайбу після індивідуального проходу, стане одним з найефектніших в нинішньому сезоні не тільки серед закинутих гравцями "Донбасу", а й у ВХЛ в цілому.