Ми в пресі

«Донбас - 2» розгромив «Вінницьких Гайдамаків». Тренера вже звільнили

05-02-12 08:22:13
«Донбас - 2» переграв вінницький ХК «Вінницькі Гайдамаки» з розгромним рахунком 10:1. Гра в рамках Професійної Хокейної Ліги України відбулася 4 лютого у Вінниці.

«Донбас» розпочав поєдинок в атакуючій манері і з перших секунд поєдинку захопив ігрову перевагу на льодовому майданчику, яке вдалося реалізувати в забиті голи. Під завісу першої двадцятихвилинки в ворота «Гайдамаків» влетіло непристойно велика кількість шайб.

Після видалення гравця «Гайдамаків» на 17 хвилині захисник донеччан Олексій Тезіков відкрив рахунок. Через хвилину відзначився Олександр Бобкін - 2:0. На 19 хвилині ворота господарів вразив Юрій Кошкаров, - 3:0. А під завісу періоду Євген Пастух закинув четверту шайбу у ворота вінничан.

На 5 хвилині другого періоду нападаючий «Донбасу» Ільшат Ісхаков провів п'яту шайбу. А на 9 хвилині Віталій Аникеев забив черговий гол. Через 6 хвилин Микола Охлобистін підтримав ініціативу товаришів по команді і каліцтв рахунок до 7 сухих шайб.

За 3 хвилини до кінця другого періоду Микола остяків зумів вразити ворота донбасівців і забити «шайбу престижу».

Але це був перший і останній гол вінничан. У заключній двадцятихвилинці «Донбас» не пропустив, зате тричі вразив ворота суперника.

Після видалення Іллі Еловікова у складі господарів більшість реалізував Валерій Васильєв. Потім Ільшат Ісхаков зробив дубль - 9:1. Заключну шайбу в матчі закинув Дмитро Німенко - 10:1.

По завершенню матчу з донецькою командою головний тренер «Вінницьких Гайдамаків» Олег Циркунов відправлений у відставку.

Голи: 0:1 Олексій Тезіков; 0:2 Олександр Бобкін; 0:3 Юрій Кокшаров; 0:4 Євген Пастух; 0:5 Ільшат Ісхаков; 0:6 Віталій Аникєєв; 0:7 Микола Охлобистін; 1:7 Микола Остяков; 1:8 Валерій Васильєв; 1:9 Ільшат Ісхаков; 1:10 Дмитро Німенко