Ми в пресі

Донбас-2 - Леви - 3:1

26-01-12 16:23:11
До столиці Донбасу «Леви» приїхали з настроєм дати бій чемпіонам України, адже поєдинки цих команд останнім часом проходять дуже цікаво. Та й не секрет, що після приходу нового наставника «Леви» хотіли показати, що зміни в грі команди є. Проте, підопічні Олега Мікульчика мали на цей рахунок свою думку. І її вони довели вже на льоду «Лідера», куди «Донбас-2» повернувся після двох поспіль домашніх поєдинків, які були проведені на «Алмаз».

Уже в дебюті зустрічі у львів'ян могли виникнути проблеми, коли вони залишилися у меншості. Але розіграти зайвого донеччанам не вдалося. Тим не менш, для гостей це був своєрідний тонкий натяк на «важкі» обставини. «Леви», можливо, і зрозуміли цей натяк, і намагалися якомога рідше підпускати грізних нападаючих «Донбасу» до воріт Горєлова. Але одна справа - зрозуміти цей натяк на словах, а інше - на ділі. А на ділі вийшло, що донеччани, не забивши в більшості, зробили це, маючи на одного гравця менше. При цьому не можна не підкреслити, що цей гол львів'яни привезли собі самі, фактично біля своїх воріт. А все вийшло так: Бондарєв виграв силову боротьбу біля борту за воротами Горєлова, а шайба відскочила до Пастуху - 1:0. Забитий гол дозволив господарям контролювати хід подій на льоду, і вже підопічним Єршова доводилося думати, як підібратися до володінь Селіверстова. І в «Львів» були можливості забити. Так, хороший момент був у Расторгуєва, який з гарної позиції кидав, проте Селіверстов був напоготові. Намагався створити щось небезпечне і Пономарьов, який зараз разом з Гнітько і Сидоровим став справжнім лідером колективу. Але шайба влетіла якраз у ворота його команди. І варто зауважити, що гол, забитий Нікульніковим, вийшов на диво. Точніше, не скільки сам гол, скільки результативна комбінація. Для її опису краще скористатися футбольною термінологією. Отже, Тезіков, перебуваючи на лівому фланзі атаки «Донбасу», переправив шайбу на протилежний фланг, звідки Кровопусков відпасував в центр. А там і опинився увірвався у вільну зону Нікульніков, який розстріляв ворота Горєлова - 2:0. Львів'яни, як здалося, трохи зажурилися, і це стало виливатися в тому, що команда почала набирати штрафні хвилини. У результаті за дві хвилини до кінця першого періоду рахунок був вже близьким до розгромним - «Донбас» після точного кидка Німенко в більшості вів вже 3:0.

До речі, про Німенко. Дмитро в цьому поєдинку був дуже активним, і крім вищезгаданого гола, мав ще кілька нагод відзначитися. Але в тих епізодах вже на його шляху ставав Горєлов. Цей голкіпер хоч і пропустив в підсумку три шайби, але в багатьох епізодах ще встиг виручити команду і робив все для того, щоб рахунок не став більший. А тут ще «Левам» посміхнулася удача і в атаці. Яку все-таки шикарну шайбу закинув Пономарьов! На швидкості проїхався за воротами, виїхав з-за них і кинув, після чого за воротами Селіверстова спалахнуло червоне світло. Ось він - промінчик надії для львів'ян. Залишалося тільки знайти баланс між вдалою грою в атаці й обороні. І такий коктейль повинен був допомогти галицькій команді відновити інтригу. Однак, після того, як рахунок став 3:1, і «Донбас-2» став грати уважніше. Але все-таки іноді Селіверстова доводилося підчищати огріхи партнерів. Як це він зробив в епізоді, коли його воріт погрожував Куликов - екс-«донбасівець» начебто й кинув непогано, але Селіверстов був готовий до такого розвитку подій.

А тут ще й Гнітько підвів свою команду ... Справа була вже в третьому періоді, коли спочатку на лаву штрафників на дві хвилини сіл той же Куликов, а потім туди ж пішов і капітан львівської команди, який отримав дисциплінарний штраф. Можливо, десь згодом Дмитра і не вистачало львів'янам у завершальній стадії атаки. І це в підсумку позначилося на результаті, який так і залишився незмінним - 3:1 на користь «Донбасу-2».