Ми в пресі

"Донбас-2" громить "Гайдамаків"

28-01-12 16:19:25
Хокейний клуб «Донбас - 2» розгромив «Вінницьких Гайдамаків» з рахунком 7:1. Гра в рамках Професійної Хокейної Ліги Україна відбулася 27 січня в Донецьку.

Донецькі хокеїсти почали матч в атакуючій манері, змушуючи суперника помилятися. Результатом помилок стала серія вилучень у складі вінничан, завдяки чому «Донбас» окупував зону гостей і провів ряд небезпечних атак. Однак голкіпер «Гайдамаків» Ігор Шликов був надійний.

Рахунок в матчі був відкритий на 7 хвилині, коли після чергового видалення в складі гостей, господарі льодового майданчика вивели на ударну позицію Дмитра Німенка, який і відкрив рахунок у поєдинку.

Після забитої шайби швидкості в поєдинку зросли. «Гайдамаки» спробували нав'язати боротьбу донецьким хокеїстам. «Донбас» не упустив ініціативи продовживши грати в атакуючий хокей, і через 6 хвилин закинули другу шайбу у ворота гостей.

Після чергового видалення гравця «Гайдамаків», «Донбас» вирушив на реалізацію більшості. Ігор Кугут потужно пробив з дальньої дистанції і голкіпер «Гайдамаків» відбив шайбу перед собою. Віталій Голубничий був першим на відскоку і закинув шайбу дебютну у складі донецької команди.

У другому періоді господарі льодового майданчика продовжили активні дії і вже на 2 хвилині збільшили розрив у рахунку - 3:0. Комбінацію замкнув Олексій Страхов.

Вінницькі хокеїсти грали у грубому ключі, тому часто віддалялися на лавку штрафників. «Донбас» користувався цим і на 4 хвилині матчу Олексій Тезіков збільшив розрив у рахунку - 4-0.

Через 5 хвилин після закинутої шайби донбасівці знову відзначилися. Нападники донеччан Дмитро Німенко та Микола Охлобистін увірвалися в зону гостей. Після кидка Німенко, голкіпер відбив шайбу вінничан перед собою, а Охлобистін переправив її у ворота.

Але, не дивлячись на розгромний рахунок, вінницьким хокеїстам вдалося відіграти одну шайбу.

Гравці «Донбасу» зробили кидок, після чого було призначено скидання в зоні донеччан. «Гайдамаки» зачепилися за шайбу, і за 23 секунди до завершення другого періоду Дмитро Чернишенко вразив ворота господарів - 5:1.

На початку заключної двадцятихвилинки Микола остяків залишив гостей у меншості. Донецькі хокеїсти вирушили на реалізацію зайвого, після чого Дмитро Толкунов кидком у верхній кут забив 6 шайбу «Донбасу» в цьому матчі.

До середини третього періоду швидкість в матчі знизилася, і гра перейшла в середню зону. Однак, на 11 хвилині донбасівці накрутили темп і прорвали оборону суперника. Олександр Нікуліньков отримав передачу від партнера по команді і впритул розстріляв голкіпера «Гайдамаків» - 7:1.

За 5 хвилин до кінця гри донецькі хокеїсти мали можливість забити "ювілейну" 200 шайбу пропущену вінничанами у Чемпіонаті ПХЛ, проте Кровопусков не влучив по воротах.

Таким чином «Донбас - 2» вп'яте в сезоні переграє «Вінницьких Гайдамаків».

Наступний поєдинок ХК «Донбас - 2» проведе в Донецьку, 30 січня проти ХК «Харківські Акули».

Голи: 7:53 Дмитро Німенко; 13:14 Віталій Голубничий; 22:00 Олексій Страхов; 24:25 Олексій Тезіков; 29:09 Микола Охлобистін; 39:37 Дмитро Чернишенко; 41:50 Дмитро Толкунов; 51:37 Олександр Нікуліньков.