Ми в пресі

«Донбас - 2» переграв «Беркут». Кінець світу не завадив

19-01-12 11:17:35
ХК «Донбас - 2» переграв київський ХК «Беркут» з рахунком 3:2. Гра в рамках Професійної Хокейної Ліги України відбулася 18 січня у Києві.

Вийшовши на льодовий майданчик, вже на 18 секунді зустрічі «Донбас» опинився в ролі догоняющіх.Виіграв вкидання, «Беркут» пішов в атаку і Роман Сальников відкрив рахунок у матчі.

Донеччани зуміли відігратися через 5 хвилин після пропущеної шайби. Після видалення автора першого гола зустрічі, «Донбас» вирушив на реалізацію чисельної переваги.

Нападаючій донеччан Сергій Бабинець поодинці пройшов до воріт господарів льодового майданчика, воротар впорався кидком, але Олексій Страхов «підкараулив» відскік і зрівняв рахунок - 1:1.

Після забитої шайби донецькі хокеїсти стали діяти активніше, але їхня активність була перервана технічними неполадками обладнання.

На 10 хвилині у київському палаці спорту згасло освітлення і гра продовжилася тільки через 40 хвилин.

Після відновлення поєдинку «Беркут» «полетів» в атаку і мав кілька можливостей щоб забити, але голкіпер донеччан Вадим Селіверстов не дозволив шайбі пройти в ворота.

На другий період київські хокеїсти вийшли в меншості, тому що в кінці першого періоду за удар суперника ключкою був видалений воротар Ян Хова. Замість голкіпера штраф відбував польовий гравець. Однак донеччани не зуміли реалізувати чисельну перевагу.

Граючи в рівних складах, команди збільшили швидкість і продемонстрували двосічний гру, але на 15 хвилині «Донбасу» вдалося захопити лідерство в рахунку. Сергій Бабинець вивів команду вперед, оформивши дубль у цьому матчі.

Київські хокеїсти продовжили активні дії і за 2 хвилини до кінця періоду зрівняли рахунок поєдинку. Після видалення гравця «Донбасу» у складі киян відзначився Владислав Бризгалов. Однак, через 15 секунд Аникєєв знову вивів свою команду вперед.

У заключній двадцятихвилинці донбасівці заволоділи ігровою ініціативою, проте створені голеві моменти були не реалізовані.

«Беркут» спробував перевести гру в додатковий час. Для цього киянам було необхідно закинути одну шайбу, але донеччани не дозволили господарям льодового майданчика вразити свої ворота і довели матч до переможного кінця.

Таким чином, у сезоні 2011-2012 років, донецька команда в п'ятий раз отримує перемогу над київським «Беркутом».

Наступний поєдинок ХК «Донбас - 2» проведе в Донецьку, 25 січня проти ХК «Леви».

«Донбас - 2» відстає від київського «Сокола» на 4 очки і посідає друге місце з 79 набраними очком, при 32 зіграних зустрічах.

Голи: 0:18 Роман Сальников; 5:48 Олексій Страхов; 35:34 Сергій Бабинець; 38:23 Владислав Бризгалов; 38:38 Віталій Аникєєв