Головна > Новини > "Рубін" на "прапорці" дотиснув "Ліепаяс Металургс"

Новини

"Рубін" на "прапорці" дотиснув "Ліепаяс Металургс"

26-11-11 16:41:49
"Рубін" (Тюмень, Росія) - "Ліепаяс Металургс" (Лієпая, Латвія) - 4:3 (0:1; 3:2; 1:0)

26 листопада 2011. 14:30. м. Донецьк. Арена "Дружба". 680 глядачів

Судді: Т. Бернекер, Д. Бергман, А. Горбатюк, О. Серебряков

Рубін: Судніцин. Хайдаров - Корсунов, Безруков - Гусєв, Галанов - Журик, Сьомін - Попов. Волошенко - Трифонов - Стасюк, Д. Ячменев - Севостьянов - Горшков, Зимін - Коробов - В. Ячменев, Незнамов - Жмаев - Васильєв.

Ліепаяс Металургс: Калниньш (крім 59:53 - 60:00). Алішаускас - Фелдманіс, Сіксна - Демітерс, Бірзіньш - Гіптерс, Алксніс - Лієпіньш. Бранціс - Баярунс - Зелтіньш, Міцкевич - Воронін - Скворцов, Вереніс - Страупе - Янсонс, Калнс, Забіс

Голи: 0:1. Калнс (Забінс) - 16:40, 0:2. Вереніс (Гіптерс, Янсонс) - 22:53, 1:2. Васильєв (Жмаев, Сьомін) - 29:41, 1:3. Міцкевічс (Скворцов, Сіксна) - 35:42, більш., 2:3. Жмаев (Коробов, Зимін) - 38:30, 3:3. Корсунов (Стасюк, Волошенко) - 39:46, 4:3. Безруков - 59:23, більш.

Штраф: 8 (4 +2 +2) - 16 (4 +8 +4)

Кидки: 50 (15 +25 +10) - 26 (9 +6 +11)

Перші хвилини матчу латиші почали дуже активно і провели на ворота Судніцина кілька цікавих атак, з якими гравці "Рубіна" досить легко впоралися. Ближче до середини першого періоду, після видалення Алешаускаса, глядачі Арени "Дружба" побачили в "справі" голкіпера "металургів" Журковса, який справився з кількома небезпечними кидками тюменців. Не реалізувавши по кілька разів більшість, суперники нсбавілі обертів. "Вибух" з боку латиша Калнса, який викотив на одного захисника і точно кинув у правий від Судніцина кут воріт, був дійсно несподіваним. Чемпіон Латвії повів 1:0.

Хід у росіян на початку другого періоду був цілком прогнозований і тюменці пішли вперед, але рахунок на табло змінився не їх користь. Кидок Вереніса став для воротаря "Рубіна" з розряду не беруться - "Металургс" повів 2:0. Лише через півтора періоду після початку матчу росіяни змогли розпечатати ворота Журковса. Жмаев прорвався уздовж борту і вивів Васильєва на кидок, який хокеїст "Рубіна" виконав бездоганно. Після цього почався гольовий "бенкет". На шайбу Міцкевічса, тюменці відповіли двома точними кидками Жмаева і Корсунов, і за 14 секунд до сирени на другу перерву, зрівнявши рахунок - 3:3.

У третьому періоді обидві команди були близькі, щоб вийти вперед, але лише за 37 секунд до кінця основного часу матчу росіянин Безруков реалізувавши більшість зміг вирвати перемогу для "Рубіна".

Чемпіон ВХЛ після другої гри на Континентальному Кубку набирає 6 очок, і претендує на перемогу в півфіналі Континентального Кубка. Чемпіон Латвії з "нуль" балів втратив всі шанси потрапити у Суперфінал.

Нагадаємо, що сьогодні о 18:30 на Арені "Дружба" відбудеться друга гра туру - чемпіон України донецький "Донбас" зіграє проти польського чемпіона - "Краковії".

Післяматчева прес-конференція

Місхат Фахрутдинов (головний тренер ХК «Рубін»)
Сьогоднішню гру я не можу занести в актив нашій команді в плані якості гри. До гравців в голову не залізеш, але ж ми попереджали, що противник сьогодні буде битися до останнього. Ми говорили, що не потрібно вже сьогодні думати про гру з «Донбасом», але, на жаль, до гравців ці слова не дійшли. Млява гра. Багато чого не виходило, бо не було настрою на сьогоднішній матч. Позитивний момент - це три очки, але це єдиний позитивний момент.

Валерій Воронін (головний тренер ХК «Ліепаяс Металлургс»)
Прикро програвати матч, у якому вели в рахунку. Шкода, що за гарну гру очок не нараховують. Напевно, повівши в рахунку, ми втратили відчуття того, що можна робити, а що ні. Втратили почуття страху в тих моментах, коли потрібно було зіграти просто, просто і ще раз просто. Почалися  непотрібні видалення, за що суперник нас і покарав.