Головна > Новини > "Донбас" впевнено переграв "Динамо" і знову вийшов у лідери Західної конференції

«Динамо» (Балашиха) - «Донбас» (Донецьк) - 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
4 листопада 2011. м. Балашиха. "Арена Балашиха". 650 глядачів.
Судді: А. Таранов (Ярославль), А. Судома (Нижній Новгород), Ф. Тугуші (Москва).

Динамо: Черепенін. Антоновський-Дашкевич; Скопінцев-Карпушкін; Швальов-Тарасов; Рєпін-Коротков; Сопін-Шибаєв-Трофимов; Васильєв-Первухін-Мосальов; Потайчук-Носков-Голденков; Іванов-Юшин-Кудашов.

Донбас: Царегородцев. Люткевич - Малевич, Журун - Белухін - Піскунов; Дидикін - Толкунов, Боровков - Варламов - Кочетков; Єсіпов - Егін, Васильєв - Шафаренко - Матерухін; Дубровін, Гладських, Шагов.

Голи: 0:1 Дубровін (Кочетков, Боровков, 04:03 - біл.). 0:2 Белухін (Люткевич, Журун, 34:20 - біл.). 0:3 Дидикін (Кочетков, Варламов, 46:37 - біл.). 0:4 Матерухін (Васильєв, Шагов, 49:48). 1:4 Сопін (Трофимов, 53:08). 2:4 Мосальов (Сопін, Шерстюк, 58:32).

Штраф: 10 (2 +6 +2) - 43 (4 +37 +2)
Кидки: 18 (4 +7 +7) - 20 (3 +11 +6)
Вкидання: 28 - 32

У першому періоді суперники були помітно обережними, напевно проаналізувавши події матчу тритижневої давнини в Донецьку, коли долю поєдинку вирішив один необережний "крок" з боку гравців «Донбасу». Очевидці мабудь пам'ятають, що «біло-сині» вміло відбиваючись, вичікували свого шансу аж 56 хвилин, подвоївши свою перевагу вже в порожні ворота донецького клубу, що, по суті, вже не мало ніякого значення. Тому тепер вибираючись до протилежних воріт, гравці обох команд помітно озиралися на свої, адже ціна однієї помилки могла бути великою. Принаймні, так здавалося на початку зустрічі. Однак сценарію першого очного поєдинку підмосковних і донецьких хокеїстів повторитися не судилося. Шайба Дубровіна, яка побувала у воротах «Динамо», яке перебувало у меншості, змусила господарів майданчика розкриватися.

Вийшовши на лід після першого антракту, «Динамо» помітно активізувалося, на що негайно отримало протидію. Звідси і зростання кількості небезпечних моментів. Варламов і Кочетков ледь не завершили свою атаку голом, але голкіпер «Динамо» в останній момент зумів розібратися в даній ситуації і накрити шайбу. У свою чергу кілька разів виручив свою команду і кращий воротар ВХЛ жовтня місяця - голкіпер «Донбасу» Євген Царєгородцев. Приблизно в середині другого періоду, слідуючи розвитку ситуації на майданчику, щось мало статися: переломний момент напрошувався сам собою, і Белухін дуже вчасно «остудив» суперників другою шайбою у ворота «Динамо». І знову донеччани реалізували чисельну більшість. Але підмосковні хокеїсти отримали ще один шанс ... Отримали майже нізвідки. У запалі боротьби не впорався з нервами Олег Шафаренко, який у невеликій сутичці зі Скопінцевим розбив супернику ніс, за що був нагороджений арбітрами дисциплінарним штрафном і вилученням до кінця матчу (5+20). Малим штрафом був покараний і гравець «Динамо», але гостям довелося грати в меншості цілих три хвилини.

Продовжили захищатися в неповному складі підопічні Олександра Куликова і на початку третього періоду, адже після одного штрафу, гості відразу ж отримали новий за порушення чисельного складу, і аж до 4-ї хвилини третього періоду «Донбас» про атаки не думав. Втім, захищалися «червоно-чорні» впевнено і розкуто. Вистоявши неприємні хвилини, «Донбас» відразу ж збільшив перевагу. Дебютну шайбу у складі українського клубу на свій рахунок записав захисник Валерій Дидикін, а за кілька хвилин відзначився Олександр Матерухін. Результат матчу був вирішений і дві пропущені шайби від «Динамо» наприкінці третього періоду враження від яскравої перемоги донеччан не зіпсували, хоча трохи й підняли настрій уболівальниками місцевого клубу. «Донбас» взяв максимум очок у Балашисі і відправився в Рязань, де 6-го листопада зіграє з однойменним хокейним клубом.

У іншій грі, що відбулась сьогодні, один з лідерів Східної конференції "Торос" в гостях програв у серії післяматчевих буллітів "Південного Уралу" 2:3 Б, і має стільки ж очок як і "Донбас" (по 41), але поступається донеччанам по перемогам в основний час: 12 - у "Тороса", 13 - у "Донбасу".