Головна > Новини > Донецький "Донбас" обіграв словацьку "Нітру"

Новини

Донецький "Донбас" обіграв словацьку "Нітру"

09-08-11 21:35:00
Український чемпіон добився третьої перемоги в Словаччині. Протокол гри, післяматчевий коментар головного тренера "Донбасу" Олександра Куликова та фото з ??поєдинку:

ХК "Нітра" - ХК "Донбас" 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

09.08.2011 року. 18:00. м. Нітра. Nitra Aрена. Товариська гра.

ХК Нітра: ?iliak- Polák, Ba?a, ?urák, Pichnar?ík, J. Ková?ik, Arvay, Joanidis - Spilar, Štefanka, Ru?kay- ?aládi, T. Chrenko, Podstavek - Korho?, Hrnka, Saliji S. - Saliji G., Šumcihrast

ХК Донбас: Царегородцев. Люткевич - Малевич, Тезіков - Єсіпов, Побєдоносцев - Толкунов, Куликов - Шагов. Доніка - Белухін - Бобкін, Журун - Варламов - Піскунов, Цируль - Шафаренко - Матерухін, Ісаєнко (К) - Бондарев - Пастух.

Шайби
: 10:29 Шафаренко (Цируль, Побєдоносцев) - 0:1, 39:50 Доніка - 0:2, 44:15 Цируль (Матерухін - меньш) - 0:3, 59:38 Полак (більш) - 1:3 .

Онлайн матчу

Як і обіцяв наставник донеччан Олександр Куликов, його підопічні зробили правильні висновки після поразки 0:4 від «Жиліна». У вівторок на льоду «Арена Нітра» словацький глядач побачив зовсім інший «Донбас». До речі, подивитися на гостей з Україною на трибунах зібралося близько 500 глядачів.

Занадто довго чекати закинутих шайб їм не довелося. На 11-й хвилині, переведений рішенням тренерського штабу в трійку до Олега Шафаренко Дмитро Цируль, вдало асистував своєму центральному нападаючому, і рахунок став 1:0 на користь гостей. Які, після невдачі в Жиліна вирішили зіграти не в звичній для себе в Словаччині білою, а в червоній формі.

Наступного разу червоне світло за спиною Марека Чіліака, донецькі хокеїсти запалили за 10 секунд до кінця другого періоду. Це Віталій Доніка відвоював шайбу в кутку зони суперника і вийшовши на п'ятачок, пробив воротаря «Нітри».

Потрібно сказати, що господарі ні на хвилину не послаблювали тиск на захисні побудови «Донбасу». Але оборона чемпіона Україні в цей вечір була дуже надійна. Як і голкіпер команди - Євген Царегородцев!

В черговий раз сконцентрувавши на собі всю увагу словацької «спецбригади» більшості, Євген дозволив Дмитру Цирулю і Олександру Матерухіну в меншості втекти «два у нуль» з голкіпером суперника. Упустити такий шанс наші досвідчені форварди просто не мали права - 3:0!

Після цього епізоду увагу на льоду до себе остаточно прикував головний арбітр - Юрай Конц. Протягом матчу він кілька разів залишав нашу команду втрьох проти п'яти суперників, але на останній хвилині зустрічі, мабуть, переповнив чашу терпіння.

У сутаціі «5 на 3», після надто вже активних дій на «п'ятачку» нападника «Нітри» Мартіна Бача, спалахнула масова бійка, результатом якої стало видалення до кінця матчу чотирьох (у тому числі і Євгена Царегородцева) хокеїстів «Донбасу», і трьох гравців «Нітри». Всього ж, за підсумками зустрічі, Конц виписав нашій команді 140 штрафних хвилин, включаючи 15 двохвилинних вилучень!

За 24 секунди до фінальної сирени, господарям, які продовжили реалізацію великої чисельної переваги «5 на , все-таки вдалося роздрукувати наші ворота. До того моменту їх захищав вже Степан Горячевських.

Олександр Куликов, головний тренер ХК «Донбас»:

- Давно вже не бачив, що б команду так відверто «плавили»! Саме упереджені дії словацькогоарбітра і призвели до масової бійки в кінці зустрічі!

Але головне, що навіть в таких умовах ми домоглися успіху. Адже «Нітра» за рейтингом стоїть вище «Жиліна». І в плей-офф 2011 ця команда програла не кому-небудь, а майбутньому чемпіону - «Кошице». Удвічі приємно, що ми були сильніші за суперника не тільки в грі, але в тій «заварушці» на останніх хвилинах!

- За рахунок чого виграли сьогодні?

-
Радий, що після поразки від «Жиліна» команда так швидко отямилася і зіграла настільки здорово! Ми зараз награємо нові тактичні схеми, з активною обороною в середній зоні і швидким переходомв атаку. Я задоволений тим, що хлопці впоралися з ігровим завданням і виконали все, що від них
вимагалося.

Наступний поєдинок у Словаччині донеччани проведуть 12 серпня на турнірі у м. Топольчани протиХК «Трнава» о 16:00.

Слідкуйте на сайті ХК «Донбас» про перебування донецького клубу на тренувальному зборі у Словаччині! Фото, інтерв'ю, ігри та багато чого іншого!