Головна > Новини > "Донбас-98" сильніший за шведський "СДЄ"

Новини

"Донбас-98" сильніший за шведський "СДЄ"

03-04-12 20:26:07
Сьогодні підопічні Валерія Сидорова провели ще один товариський спаринг в Швеції, обіграв в столиці цієї скандинавської держави місцеву команду СДЄ з рахунком 6:1.

"СДЄ" – «Донбас-98» - 1:6 (1:2, 0:1, 0:3)
Голи: 0:1. Карасені, 15, 0:2. Григор'єв (Шакуров, 16), 1:3. Ординський, 32, 1:4. Качан (Карасені, 43), 1:5. Мостовой (Шакуров, 47), 1:6. Кусов, 50.

Черговий суперник донеччан - так званий "селекційний" клуб, котрий займається відбором талановитої молоді з систем інших клубів Стокгольму, в нинішньому році, не дивлячись на гарну комплектацію та сильний склад, став головною несподіванкою столичної ліги. "СДЄ" покинув турнір на стадії чвертьфіналу, що викликало в шведських хокейних кругах здивування та було названо сенсацією місцевого калібру.

Проте, до цієї інформації українська делегація поставилась скептично, приготувавшись до матчу з серйозним суперником... і очікування виправдалися. В перші десять хвилин донеччанам довелось докласти немало зусиль, щоб відстояти при сильному натиску швидкісного та зіграного суперника, після чого контроль за ходом поєдинку перекочував до стану гостей і шайби в ворота шведів посипались одна за одною.

В середу, 4 квітня, "Донбас-98" проведе останній спаринг в насиченій іграми шведський програмі. Суперником нашої команди буде шведський "Тобі", котрий підопічні Валерія Сидорова двічі обігравали в групових турнірах "Туксер Кубок Шкоди", після чого делегація Академії ХК "Донбас" вирушить додому в Донецьк.