Головна > Новини > "Золото" - наше!

Новини

"Золото" - наше!

25-03-12 19:20:44
Другий рік поспіль ХК "Донбас" завоював титул найсильнішого клубу України. Його в шести матчах плей-офф ПХЛ у впертій боротьбі з київським "Соколом" відстояла команда "Донбас-2" ...

"Донбас-2" (Донецьк) - "Сокіл" (Київ) - 5:0 (0:0, 1:0, 4:0)
25 березня 2012 р. Донецьк. Арена "Дружба". Плей-офф ПХЛ. Шостий матч. 4015 глядачів

"Донбас-2": Горячевських. Шагов-Алексюк, Міхнов-Бойченко-Пастух, Побєдоносцев-Толкунов, Кокшаров-Анікєєв-Бондарєв, Тезіков-Васильєв, Бабинець-Ісхаков-Страхов, Нікульніков, Матерухін-Шафаренко-Аверкін.
"Сокіл": Карпенко. Климентьєв-Лясковський, Касянчук-Ніколішин-Матвійчук, Катрич-Скороход, Харченко-Черненко-Яковенко, Бахріддінов-Тимченко, Харитонов-Шахрайчук-Смірнов, Захаров-Сірченко, Долгіх-Мельников-Олецький.

Шайби: 1:0. Кокшаров (Анікєєв, Бондарєв, 34:55), 2:0. Матерухін (Толкунов, Пастух, 41:01). 3:0. Кокшаров (Тезіков, Бондарєв, 54:04), 4:0. Бойченко (Васильєв, Пастух, 55:39-5х3), 5:0. Кокшаров (Міхнов, Бондарєв, 58:07-5х3)

Перший період пройшов за істотної переваги донеччан, яке так і не було втілено в закинуті шайби. В якихось моментах на висоті був голкіпер киян Ігор Карпенко, а в якихось господарям майданчика не вистачало точності при завершальному кидку по воротах. У свою чергу кияни мали помітно менше можливостей відкрити рахунок, але двічі потрапляли у поперечину воріт Степана Горячевскіх, який захищав ворота другої команди клубу вдруге в сезоні. До слова, вперше в сезоні в цьому матчі в числі підопічних Олега Мікульчика з'явився Олег Шафаренко.

Ланка Матерухін-Шафаренко-Аверкін зіграло досить гостро, але не їй належала перша шайба в матчі. Її майстерністю і напором отримала ланка Кокшаров-Анікєєв-Бондарєв, яка розіграла біля воріт Карпенко забійну комбінацію з точним завершальним кидком 5-ки "Донбасу-2". Сталося це ближче до кінцівці другого періоду, який підопічні Олега Мікульчика можуть однозначно записати собі в актив. Особливо, 38-у хвилину, коли у двох поспіль виходах 2 в 1 Бабинець і Пастух не змогли пробити голкіпера "Сокола", який врятував свої ворота якимось дивом. Вистояв і Степан Горячевських, коли після вилучення Пастуха столичні хокеїсти обрушили на ворота донеччан всю міць атак.

А на початку третього періоду своє вагоме слово сказав кращий хокеїст України 2011 року Олександр Матерухін, який увійшовши в зону суперника ліворуч та під невеликим кутом до воріт, відправив шайбу під перекладину. Вихлюпнулося після цього на майданчик море емоцій, і це було цілком зрозуміло. Командам довелося виконати дуже довгий шлях, який підходив до кінця, сумного для одних і тріумфального для інших. Гол Кокшарова на 55-й хвилині в черговий раз підірвав переповнені трибуни ЛА "Дружба", які були готові до святкування чергового чемпіонства "Донбасу".