Головна > Новини > Плей-офф ПХЛ. Тричі ведучи в рахунку, "Донбас-2" поступився у Києві "Соколу"

Новини

Плей-офф ПХЛ. Тричі ведучи в рахунку, "Донбас-2" поступився у Києві "Соколу"

23-03-12 21:42:43
Шостому матчу в протистоянні "Донбас-2" і "Сокола" бути. Тричі відігравшись по ходу матчу, підопічні Олександра Годинюка змогли записати в свій актив ще один матч в серії чинним чемпіоном.

"Сокіл" (Київ) - "Донбас-2" (Донецьк) - 4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
23.03.2012 м. Бровари. ТРЦ "Термінал". Плей-офф ПХЛ. П'ятий матч. 1500 глядачів.

Серія - 2:3

"Сокіл": Карпенко. Лясковський-Климентьєв, Матвійчук-Ніколишин-Касянчук, Катрич-Рябенко, Харченко-Черненко-Яковенко, Тимченко-Бахріддінов, Смірнов-Шахрайчук-Харітонов, Симченко, Долгіх-Мельников-Олецький.
"Донбас": Селіверстов. Побєдоносцев-Толкунов, Аверкін-Анікєєв-Бондарєв, Алексюк-Кугут, Міхнов-Бойченко-Пастух, Тезіков-Васильєв, Бабинець-Ісхаков-Страхов, Бобкін-Кокшаров-Голубничий, Нікульников.

Шайби: 0:1. Міхнов (Тезіков, Пастух, 12:24-біл.), 1:1. Яковенко, (Харченко, Черненко, 17:49). 1:2. Аверкін (Кокшаров, 30:33-мен.), 2:2. Матвійчук (Касянчук, Тимченко, 34:02), 2:3. Пастух (Бойченко, Міхнов, 38:19), 3:3. Шахрайчук (Рябенко, Харітонов, 43:50-біл.), 4:3. Климентьєв (Ніколішин, Лясковський, 53:10-біл.)

Статистика матчу: штрафи - 6:16, кидки: - 26:18, вкидання: 39:22

Стартова п'ятихвилинка «Донбасу», спалах активності від «Сокола» на «екваторі», закинута шайба Міхнова в більшості і рівна гра ближче до кінцівки періоду з проривом і точним кидком Яковенко. Таким коктейлем для хокейних гурманів «пригостили» учасники матчу численних глядачів ТРЦ «Термінал», змусив радіти і засмучуватися почергово вболівальників столичного і донецького клубів. Не в перший раз всі, хто уважно стежить за подіями фінальної серії, стали свідками своєрідних «гойдалок», які привели до рівного і логічного рахунку на табло перед першим перервою. В цілому вийшло цікаво і гідно фіналу, але це був лише початок.

Втраченими дев'яносто процентними шансами ознаменували старт другого періоду Ісхаков з Бабинцем з боку донеччан і Харченком -  з боку киян, а гра з перемінним успіхом в ігровій перевазі на майданчику, переросла в гойдалки на табло. Регулярні вилучення в складах обох команд протримали трибуни в напрузі, але відзначитися в нерівних складах змогли тільки гравці «Донбасу-2». Причому, Аверкін забив в меншості, реалізувавши швидкий відрив. Через три з невеликим хвилини Матвійчук, вдало підставивши спину під кидок Тимченко, переправив шайбу у ворота донеччан, але піти на другу перерву за рівного рахунку господарям майданчика не вдалося. Черговий натиск команди Олега Мікульчика знову призвів до гола у ворота Ігоря Карпенка. Відзначився Євген Пастух.

Проте в третьому періоді емоції взяли гору над холодним розумом і, користуючись чисельною перевагою, кияни змогли не просто відігратися, а й вийти вперед. І якщо за прострільної передачею на дальню штангу, де чергував Шахрайчук, Селіверстов просто на встиг, то в моменті, коли забивав Климентьєв, захисники не змогли «очистити» огляд для свого воротаря, який побачив шайбу вже в сітці власних воріт. Таким чином, перевагу в рахунку донеччанами було втрачено, а кияни додали до протистояння ще один матч, який відбудеться в неділю, 25 березня, в Донецьку.