Головна > Новини > "Донбас-2" в драматичному поєдинку вирвав перемогу у "Сокола"

Новини

"Донбас-2" в драматичному поєдинку вирвав перемогу у "Сокола"

21-03-12 21:24:40
"Донбас-2" довів, що вчорашня невдача - не більш ніж прикре непорозуміння. Донеччани зробили ще один крок до жаданої перемоги в сезоні та порадували вболівальників, що зібралася у стінах льодової арени «Дружба» підтримати другу команду хокейного клубу «Донбас» в протистоянні з одвічним і непримиренним опонентом. Підопічні Олега Мікульчик вирвали перемогу в київського "Сокола" четвертому матчі фінальної серії ПХЛ України з рахунком 7:5, та повели у серії 3:1.

«Донбас-2» (Донецьк) - «Сокіл» (Київ) - 7:5 (3:2, 1:2, 3:1)
21 березня 2012 Донецьк. Арена «Дружба» Фінал плей-офф ПХЛ. Четвертий матч. 3635 глядачів
Судді: А. Харнебрінг, Л. Олунд (обидва - Швеція), А. Бакуменко, А. Говорун

Рахунок серії: 3 - 1

«Донбас-2»: Напненко (Селыверстов з 7:37). Побєдоносцев-Толкунов, Кугут-Вл. Алексюк, Тезіков-Вал. Васильєв; Аверкін-Аникєєв-Бондарєв, Міхнов-Бойченко-Пастух, Бабинець-Ісхаков-Страхов, Голубничий-Кокшаров-Бобкін, Нікульніков.

«Сокіл»: Карпенко (до 59:26). Климентьєв-Лясковський, Рябенко-Скороход, Тимченко-Бахріддінов, Сірченко-Захаров; Касянчук-Ніколішин-Яковенко, Харченко-Олецький-Черненко, Харитонов-Шахрачук-Смирнов, Долгих-Мельников-Матвійчук.

Шайби: 0:1. Касянчук - 5:35-бол., 0:2. Долгих (Мельников, Матвійчук) - 7:37, 1:2. Тезіков (Пастух, Васильєв) - 11:23-більш. 5х3, 2:2. Аникєєв (Бондарєв) - 15:48, 3:2. Бобкін (Побєдоносцев, Кокшаров) - 16:55, 3:3. Харченко (Черненко) - 28:23 - 4х4, 4:3. Кокшаров (Побєдоносцев, Голубничий) - 33:54, 4:4. Шахрайчук (Олецький, Харитонов) - 37:13-біл., 4:5. Смирнов (Бахріддінов, Шахрайчук_ - 50:46 - більш., 5:5. Кокшаров (Страхов, Пастух) - 53:57, 6:5. Бондарєв (Толкунов, Аверкін) - 57:57 - більш., 7:5. Кокшаров, 59:42 - п.в.

Четвертий матч команди почали дуже обережно, розуміючи ціну помилки в визначальною грі золотого Суперфіналу. "Сокіл" ще в ході регулярного сезону вдало використовував перевагу в зайвого польового, тому обороні донеччан важливо було уникнути необов'язкових фолів та наступних за ними вилучень. І якщо у силовій боротьбі на бортах підопічні Олега Мікульчик діяли впевнено, то викид шайби на трибуни від Толкунова став фатальним. Гості підкараулили помилку Євгена Напненко. Автором першої шайби став Костянтин Касянчук. Коли ж Роман Долгих замкнув передачу Олександра Матвійчука, глядачі на трибунах почали посвистувати. Тренерський штаб "Донбасу-2" відреагував моментальної заміною стража воріт, випустивши на лід Вадима Селіверстова.

Часу виправити становище у нашої команди було предостатньо, але відправною точкою став гол у відповідь. До мінімуму скоротити відставання в рахунку дестве чемпіони України змогли також у чисельній більшості, у форматі 5х3. З інтервалом в 20 секунд лід покинули Касянчук та Скороход. Господарі швидко розташувалися в чужій зоні, "покусали" бригаду меншини, ефектно завершивши позиційний розіграш. Хльосткий постріл від синьої лінії вдався Олексію Тезікову.

Отримавши емоційний заряд, підопічні Мікульчика видали ефектний камбек у періоді, відвантаживши у ворота ветерана столичного клубу Ігоря Карпенко дві шайби з інтервалом у хвилину з невеликим. Аникєєв з середньою без перешкод розстріляв чужі ворота у швидкій контратаці на 16-й хвилині, а повернувся до складу Олександр Бобкін ефектно додав в ближньому бою каучуковий снаряд у ціль після багатоходівки "Донбасу-2". В якості ремарки нагадаємо, що сьогодні в заявці дончан на гру з'явилися Кугут та Бобкін, вдень раніше не грали. Останній доклав максимум зусиль, щоб позначити претензії команди на підсумкову вікторію.

Другий період активніше почали господарі, організувавши в три передачі потенційно перспективний вихід 2 в 1, але Бойченко партнера, який підтримував контратаку, проігнорував. Карпенко реагував по кидку російського форварда, а хльосткий укол Толкунова з дальньої дистанції лише підтвердив домінування "Донбасу-2". Не використавши вигідний "стандарт": протягом 50 секунд господарі мали на двох польових більше - спрацювало старовинне спортивне правило. Гості чи не вперше огризнулися у стрімкої контратаки. Другим темпом Сергій Харченко додав снаряд у ціль, відновивши рівновагу на табло.

Кінцівка другого ігрового відрізка увібрала в себе масссу емоцій. Позитивних для "Донбасу-2" після шикарного по виконанню гола форварда четвертого ланки Юрія Кокшарова. наш нападаючий по правому флангу вкотився в шайбою, встиг оцінити обрану Карпенко позицію і зняти павутину з дев'ятки гостьових воріт. На емоціях, не матереалізовав пару дуже перспективних акцій, донеччани поплотілісь за грубість у свій зоні. Шахрайчук в районі "п'ятака" поджкарауліл відскік, виявився швидше захисників і став автором четвертої шайби "Сокола" цього вечора. Вечори, в якому група творення у двох команд відчутно домінувала над руйнуванням ...

В середині третього періоду "Сокіл" реалізував більшість - Смирнов на п'ятачку добив шайбу у ворота Селіверстова, і вивів киян вперед. Але вже через три хвилини донеччани зрівняли рахунок - Кокшаров в падінні на п'ятачку переправив шайбу у ворота Карпенка, після "каруселі" влаштованої "Донбасом-2" біля воріт киян під час відкладеного штрафу. За дві хвилини до завершення матчу донецьку команду повів за собою капітан Артем Бондарєв, який замкнув красиву триходівку, після передач Толкунова і Аверкіна. Головний тренер "Сокола" Олександр Годинюк поміняв голкіпера на шостого польового гравця, намагаючись врятувати матч, але фортуна та майстерність були у цей день на боці чемпіонів України - Кошаров вразив порожні ворота, зробивши хет-трик у поєдинку, і поставивши крапку в цій драматичній грі - 7:5.

Після цієї перемоги "Донбас-2" повів у фінальній серії з рахунком 3:1, і тепер донеччанам для перемоги у чемпіонаті України залишилося зробити один крок. Наступна гра фінальної серії відбудеться 23 березня у Броварах на майданчику ТРЦ "Термінал". Початок поєдинку о 19:30.