Головна > Новини > "Сокіл" скоротив відставання від "Донбас-2"

Новини

"Сокіл" скоротив відставання від "Донбас-2"

20-03-12 20:30:18
Підопічні Олега Мікульчика, які здобули дві перемоги над київським "Соколом" в гостях, не змогли здолати столичних хокеїстів в першому матчі на власному майданчику.

"Донбас-2" (Донецьк) - "Сокіл" (Київ) - 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
20 березня 2012. Донецьк, Арена "Дружба". Фінал плей-офф ПХЛ. Третій матч.

Рахунок серії: 2:1

"Донбас-2": Селіверстов. Шагов-Вл. Алексюк, Побєдоносцев-Толкунов, Тезіков-Вал. Васильєв, Нікульніков; Міхнов-Бойченко-Пастух, Аверкін-Анікєєв-Бондарєв, Бабинець-Ісхаков-Страхов, Матерухін-Кокшаров-Ісаєнко.

"Сокіл": Карпенко. Климентьєв-Лясковський, Рябенко-Скороход, Тимченко-Бахріддінов, Сірченко-Захаров; Касянчук-Николішин-Яковенко, Харченко-Олецький-Черненко, Харитонов-Шахрайчук-Смирнов, Долгіх-Шаманський-Матвійчук.

Шайби: 0:1. Шахрайчук (Карпенко, 22:50), 0:2. Яковенко (Черненко, 26:31), 0:3. Касянчук (Николішин, 27:38), 0:4. Климентьєв (Лясковський, Яковенко, 48:48-біл.).

Шанс зачепитися за фінальну серію ПХЛ і щось в ній змінити, столичні хокеїсти могли знайти тільки в зоні біля воріт Вадима Селіверстова, тому прагнення підопічних Олександра Годинюка якомога швидше доставити шайбу до воріт суперників було цілком зрозуміло. У свою чергу донеччани не поспішали форсувати події, але шансів відзначитися не знайшли ні гості, ні господарі майданчика.

Після першої перерви підопічні Олега Мікульчика хоч і заграли помітно активніше, але пропустили першими. Шайрайчук скористався точною передачею воротаря "Сокола" Ігоря Карпенка і від синьої застав голкіпера донеччан зненацька. Схоже, після цього в себе Селіверстов так і не прийшов. Протягом хвилини з невеликим гості змогли відзначитися ще двічі після точного кидка Яковенко і вдалих дій на п'ятачку перед воротами Николишіна. Заміна в рамці воріт "Донбас-2" була негайною. Напненко досить вдало увійшов у гру, ліквідувавши кілька небезпечних моментів у своїх володіннях, проте його партнерам по команді розписатися у воротах , де зловив "кураж" Карпенко, ніяк не вдавалося.

Бажання відігратися в третьому періоді у донеччан було присутнє, але довести до закинутої шайби свої атаки не виходило ніяк. "Пробачення" залишилися й у кількох чисельних перевагах, а ускладнило завдання вилучення Артема Бондарева, який отримав подвійний малий штраф. Таким шансом кияни скористалися сповна, вивівши на ударну позицію Климентьєва, який закинув четверту шайбу у ворота господарів , встановивши таким чином остаточний рахунок у грі.