Головна > Новини > Плей-офф ВХЛ. "Донбас" не залишив шансів "нафтовикам"

Новини

Плей-офф ВХЛ. "Донбас" не залишив шансів "нафтовикам"

18-03-12 19:49:36
Хокейний клуб "Донбас" не залишив шансів суперникам у першому півфінальному матчі плей-офф Конференції "Захід", повівши в рахунку в серії - 1:0.

ХК "Донбас" (Донецьк) - ХК "Нафтовик" (Алмет'евськ) - 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
18 березня 2012 Донецьк, Арена "Дружба". Плей-офф Конференції "Захід". Матч № 1. 3938 глядачів.
Судді: Дрєєв А. (Караганда), Наумов Д. (Тольятті), Коршак С. (Ярославль), Чернишов Я. (Тверь)

"Донбас": Горячевських. Селезньов-Дидикін, Кочетков-Боровков-Варламов, Люткевич-Малевич, Піскунов-Бєлухін-Журун, Егін-Есипов, Матерухін-Шафаренко-Доніка, Ісаєнко-Хульт-Гладських.

"Нафтовик": Галімов (Петров з 42:53). Крутов-Сумін, Черних-Хапов-Шангараєв, Серебряков-Єрмолаєв, Барабанов-Кочуров-Корнілов, Лемешевський-Костюхин, Демидов-Кирилов-Ісмайлов, Яруллін-Гатауллін-Калімуллін, Храмов-Щербина.

Шайби: 1:0. Піскунов (Малевич, 28:11-5х3), 2:0. Бєлухін (Малевич, Піскунов, 4:32-бол.), 3:0. Кочетков (Дидикін, 42:53-біл.). 4:0. Бєлухін (Люткевіч. Піскунов, 56:03-біл.)

Штраф: 12 - 22

Кидки: 33 (6 +18 +9) - 19 (8 +4 +7)

Вкидання: 34 (13 +12 +9) - 26 (7 +10 +9)

Рахунок серії: 1 - 0

Як і передбачалося, перший поєдинок між донеччанами і альметьевцамі навряд чи буде надрезультативним при невисоких швидкостях і в'язкій боротьби. Це не втома гостей після п'ятиматчеву серії з "Аріада" і не тактичний хід тренерів господарів майданчика зумовили подібний хід подій. Швидше, обережність і відповідальність за результат зупиняли гравців обох команд від необдуманих і необачних дій. Звідси і невелика кількість небезпечних моментів, за винятком хвилин, коли донеччани залишилися втрьох. Втім, з цієї складної ситуації підопічні Олександра Куликова вийшли гідно, зберігши свої ворота в недоторканності.

Другий період розпочався якщо не брутальністю, то боротьбою - епізодами надмірно жорсткою. Спочатку Варламов в звичайному ігровому епізоді отримав ключкою в обличчя, а в середині періоду чутливий удар в голову отримав Володимир Малевич, що в сукупності з фолом проти Доніки обернулося для донеччан перевагою в два гравці, яку чітко реалізував Сергій Піскунов. Друга шайба у ворота гостей також стала результатом розіграної в більшості комбінації. Її у ворота свого колишнього клубу відправив Євген Бєлухін.

Отримавши перевагу у дві шайби, довести матч до перемоги для господарів майданчика стало справою досвіду і техніки. Донеччани досить легко справлялися з наполегливими атаками гостей і навіть змогли розвинути успіх. І знову було реалізовано чисельну перевагу, яка до точного кидка в кут воріт Галімова довів Денис Кочетков з партнерами по ланці і захисниками Малевичем і Дидикіним. Після цього в воротах гостей відбулася зміна воротаря, а інтрига у матчі. схоже, померла остаточно. А "Донбас" забив ще раз. Євген Бєлухін домігся дубля в матчі, реалізувавши чергове чисельну перевагу.