Головна > Новини > Плей-офф ВХЛ. "Донбас" вийшов вперед у серії з "Титаном"

Новини

Плей-офф ВХЛ. "Донбас" вийшов вперед у серії з "Титаном"

07-03-12 00:21:40
Підопічні Олександра Куликова здолали клинський "Титан" у першому чвертьфінальному матчі Конференції "Захід", зламавши опір суперника в першому овертаймі.

ХК "Донбас" (Донецьк) - ХК "Титан" (Клин) - 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)
6 березня 2012. 19:00. м. Донецьк. Арена "Дружба" 2860 глядачів.
Чвертьфінал Західної конференції ВХЛ. Матч № 1.

Судді: Кисельов В., Кадиров Р. (обидва - Уфа), Калінкін М., Капустін С. (обидва - Москва)

Донбас: Царегородцев, Дубровін-Дидикін, Кочетков-Шафаренко-Варламов; Селезньов-Есипов, Матерухін-Боровков-Хульт; Люткевич-Малевич, Піскунов-Бєлухін-Журун; Ісаєнко-Татаринов-Доніка.

Титан: Худяков, Князєв-Бородін, Шепелев-Докшін-Бєляков; Канарейкін-Самарін, Селянін-Сахаров-Гловацький; Філатов-Нургалієв, Полікарпов-Акімов-Гімбатов; Сергєєв-Траханов; Дєдов-Малиновський-Горлов.

Шайби: 1:0. Дидикін (Боровков, 13:10), 1:1. Бородін (Беляков, 37:24-біл.), 2:1. Журун (Піскунов, 38:46), 2:2. Князєв (Беляков, Докшін, 40:15), 3:2. Малевич (Кочетков, Варламов, 68:05)

Штраф: 6 - 8.
Кидки: 47 (17 +15 +12 +3) - 24 (6 +9 +8 +1)
Вкидання: 29 - 19.
Рахунок серії: 1 - 0

Офіційний протокол

Розвідка, адаптація, пристрілка - все це не знадобилося суперникам, які протягом регулярного сезону добре вивчили один одного. Все почалося з перших секунд зустрічі, причому, гості, без тіні сорому, спробували забити швидкий гол, завдавши декілька небезпечних кидків по воротах Євгена Царегородцева. Втім, донеччани не мали наміру виключно відбиватися і тут же відсунули гру від своїх воріт, а досить "розігрівшись", зуміли відкрити рахунок у матчі. Ледве вихід до воріт не реалізував Сергій Варламов, як через кілька змін Валерій Дидикін скористався гострою передачею Олександра Боровкова і відправив шайбу у ворота гостей. Як не шкода, але чотири хвилини у більшості дивідендів донеччанам не принесли, як і сміливі спроби клінчан відігратися ближче до кінця періоду не привели до зміни рахунку на табло.

Забий Боровков та Матерухін з вигідних позицій, нервових хвилин матчу, можливо, вдалося б уникнути. Проте вдала гра Худякова у сумі з самовідданістю гравців "Титану" не дозволили господарям майданчика збільшити рахунок. Самі ж гості дочекавшись зручного моменту, покарали суперників за видалення Сергія Піскунова. Втім ,10-й номер ХК "Донбас" зміг досить швидко реабілітуватися, організувавши швидку атаку на ворота клінчан. Журун потужним кидком змусив воротаря "Титана" капітулювати.

Початок третього періоду обернулося для донеччан неприємностями. Поки гравці команди суперників "переварювали" отримані в перерві вказівки, Князєв, Беляков і Докшін організували другу шайбу у ворота "Донбасу". Сталий паритет змусив суперників діяти акуратніше, але все ж господарі майданчика були ближче до успіху до закінчення основного часу матчу, але не змогли реалізувати чисельну перевагу на останніх секундах зустрічі.

Розв'язка наступила на четвертій хвилині овертайму, коли затіяли біля воріт Худякова "карусель" Кочетков та Варламов вивели на ударну позицію Володимира Малевича. Кидок одного з кращих у лізі бомбардирів-захисників був неперевершений - 3:2!!!