Головна > Новини > Плей-офф. "Донбас-2" вдруге обіграв "Беркут"

Новини

Плей-офф. "Донбас-2" вдруге обіграв "Беркут"

02-03-12 21:10:54
Підопічні Олега Мікульчика вдруге за два дні обіграли київський "Беркут" і повели в півфінальній серії плей-офф Професійної хокейної ліги з рахунком 2:0.

"Донбас-2" (Донецьк) - "Беркут" (Київ) - 4:2 (2:2, 0:0, 2:0)
2 березня 2012. м. Донецьк, ЛА "Дружба". Півфінал ПХЛ. 2-й матч. 2500 глядачів.

"Донбас-2": Селіверстов (Напненко з 21-ї хвилини). Шагов-Вл.Алексюк, Міхнов-Бойченко-Пастух, Побєдоносцев-Кугут, Аверкін-Анікєєв-Бондарєв, Тезіков-Васильєв, Бабинець-Ісхаков-Страхов, Бобкін-Кокшаров-Кровопусков, Нікульніков.

"Беркут": Хован. Катуліс-Сенкерік, Недорост-Капуш-Бризгалов, Д.Ісаєнко-Вагін, Сальников-Цуріков-Михайлов, Мікульчик-Дворецький, Валуй-Волчек, Блінов-Малов-Жилінський, Романенко

Шайби: 1:0. Пастух (Тезіков, Міхнов, 10:20-5х3), 1:1. Малов (Жилінський, 18:15), 1:2. Михайлов (Цуріков, 19:02), 2:2. Бойченко (Міхнов, 19:48), 3:2. Анікєєв (Бондарєв, 53:05), 4:2. Міхнов (Пастух, 59:40)

Рахунок серії - 2:0.

На відміну від першого поєдинку, в дебюті якого суперники грали дещо обережно, в повторному матчі все почалося відразу і в великій кількості. Боротьба, кидки, небезпечні атаки, емоції, вилучення і закинуті шайби. Донеччани використовували епізодичний нервовий "зрив" у гравців "Беркута", коли одразу двоє гравців зі складу гостей, один за іншим покинули майданчик, зайнявши місце на лавці штрафників. Трійка Міхнова чітко реалізувала чисельну перевагу, але цим господарі майданчика обмежилися, тимчасово зменшивши темп. У свою чергу гості нарощуючи тиск на ворота Селіверстова, домоглися бажаного в кінцівці двадцятихвилинки, двічі розписавшись у воротах голкіпера чемпіонів Україні. Проте піти на перерву, ведучи в рахунку, підопічні Дмитро Марківського не змогли. Знову "вистрілила" трійка Міхнова, з передачі якого Павло Бойченко закинув шосту шайбу у складі "Донбас-2", відзначившись у шостому матчі поспіль.

У другому періоді гра не стала менш цікавою, лише відсоток реалізації небезпечних моментів знизився до нуля. Поділивши період щодо володіння ініціативою приблизно порівну, суперники перенесли з'ясування стосунків на третю двадцятихвилинку.

Чергової закинутої шайби довелося чекати досить довго і склалася гольова ситуація після багаторазового обміну гострими випадами. На 54-й хвилині Анікєєв, як і в першому матчі вибрав правильну позицію і отримавши передачу від Бондарева, переграв голкіпера "Беркута". Штурм киян був досить потужним, але вистоявши, підопічні Олега Мікульчика змогли в четвертий раз засмутити суперників, закинувши шайбу у порожні ворота.