Головна > Новини > Плей-офф. "Донбас-2" передує у серії з "Беркутом"

Новини

Плей-офф. "Донбас-2" передує у серії з "Беркутом"

01-03-12 20:59:48
Перший матч півфінальної серії плей-офф друга команда хокейного клубу "Донбас" залишила за собою.

"Донбас-2" (Донецьк) - "Беркут" (Київ) - 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
01.03.2012. м. Донецьк, ЛА "Дружба". Плей-офф. Півфінал. Гра № 1. 2800 глядачів.

Судді: К. Карлссон, Л. Олунд (обидва - Швеція), А. Бакуменко, А. Говорун

"Донбас-2": Селіверстов. Шагов-Вл.Алексюк, Міхнов-Бондарев-Пастух, Кугут-Побєдоносцев, Аверкін-Аникеев-Бойченко, Тезіков-Васильєв, Бабинець-Ісхаков-Страхов, Бобкін-Кокшаров-Кровопусков, Нікульніков.

"Беркут": Хован. Катуліс-Сенкерік, Недорост-Капуш-Бризгалов, Д.Ісаєнко-Вагін, Сальников-Цуріков-Михайлов, Дворецький-Мікульчик, Валуй-Гніденко-Волчек, Блінов-Малов-Жилінський, Романенко.

Шайби: 1:0. Бойченко (Бабинець, 44:28), 2:0. Аникеев (Бондарев, Аверкін, 54:28)

Штраф: 6-10
Кидки: 24 (7+9+8) - 19 (7+2+10)
Вкидання: 25 - 37
Рахунок серії: 1:0

Хоч суперники і почали матч на високих швидкостях, але від відкритого хокею утрималися. Донеччани були кілька помітніше до середини двадцятихвилинки, після чого кияни заграли активніше, відтіснивши суперників від своїх воріт і кілька разів потурбували голкіпера донеччан Селіверстова.

Другий період вийшов помітно "жвавішим" ніж попередник і роботи у голкіперів команд додалося, проте у завершальній стадії атак не ладилося в обох команд. Отримавши чисельну перевагу в середині періоду, підопічні Олега Мікульчика не використали перевагу в двох гравців, як і ще одне вилучення у складі гостей пізніше.

Проте вирішальною стала не реалізація чисельної переваги, а точність на добиванні і передчуття у виборі позиції. Саме так було відкрито рахунок в матчі після "пожежі", що виникла біля воріт гостей. Павло Бойченко закинув свою п'яту шайбу у складі донеччан, причому відзначитися російському легіонеру вдалося в п'ятому матчі поспіль. Йдучи на певний ризик і оголюючи тили, кияни ризикували і таки не стримали контратаку у виконанні Анікеєва, який поставив у матчі переможну крапку.

У п`ятницю, 2 березня, команди проведуть другим матч серії. Його початок о 19:00.