Головна > Новини > "Аріада-Акпарс" залишила Донецьк непереможеною

Новини

"Аріада-Акпарс" залишила Донецьк непереможеною

21-01-12 19:07:11
Волзька "Аріада-Акпарс" перервала 12-матчеву домашню переможну серію хокейного клубу "Донбас", вдруге в сезоні обігравши підопічних Олександра Куликова.

"Донбас" (Донецьк) - "Аріада-Акпарс" (Волзьк) - 3:5 (0:2, 0:1, 3:2)
21 січня. Донецьк. ЛА "Дружба". 4025 глядачів

"Донбас": Царєгородцев. Люткевич - Малевич, Піскунов - Белухін - Васильєв, Селезньов - Дидикін. Кочетков - Хульт - Варламов, Егін - Єсіпов, Матерухін - Шафаренко - Доніка, Гладскіх - Татаринов - Дубровін.

"Аріада-Акпарс": Іскра. Банцерев - Коренков, Вишняков - Сарвар - Шигапов, Ложкін Ал. - Сапожков - Фахрутдинов - Ложкін Ан. - Климчук, Фаст - Богданов - Раісов. Писарєв - Зіазов - Зачупейко, Парфір'єв.

Шайби: 0:1. Сарвар (Шігапов, Вишняков, 03:34), 0:2. Климчук (Богданов, Ложкін Ан., 19:01 - більш.), 0:3. Шиханов (Сапожков, Сарвар, 25:24), 1:3. Хульт (Малевич, Белухін, 49:13 - більш.), 2:3. Малевич (Белухін, Піскунов, 51:36), 2:4. Фахрутдинов (Климчук, Зачупейко, 52:42), 3:4. Матерухін (Шафаренко, 58:37), 3:5. Климчук (Фаст, Фахрутдинов, 59:17)

28:43. Кочетков не реалізував буліт

Штраф: 6 - 4
Кидки: 26 - 20
Вкидання: 23 - 25

Перший період в цілому склався не на користь донеччан. Гравці "Аріади" діяли трохи швидше опонентів, а господарі майданчика надали суперникам можливість тричі зіграти в чисельній більшості. Однак відкрити рахунок у матчі волжани змогли в рівних складах, закинувши досить швидку шайбу. Після цього підопічним Олександра Куликова вдалося дещо загострити гру біля воріт гостей, але залишившись у меншості після видалення Олега Шафаренко, господарі майданчика пропустили вдруге.

У другому періоді ситуація дещо змінилася - роботи у воротаря волжан Іскри помітно додалося, однак гості скористалися тим, що донеччан "розкрилися" і втретє вразили ворота Євгена Царегородева. Реальний шанс скоротити відрив у рахунку червоно-чорні отримали на 29-й хвилині, коли Кочетков який втік "один в нуль" був зупинений з порушенням правил. Проте цього разу штатний "пенальтист" "Донбасу" переграти воротаря "Аріади" не зміг.

Після шайби Хульта в більшості і гола Малевича, донеччанам вдалося скоротити відставання до мінімуму і в уболівальників ХК "Донбас" з`явилася надія на "камбек", проте зовсім необов'язкова шайба Фасхутдінова знову зробила шанси гостей на успіх істотними. За півтори хвилини до фінальної сирени Матерухін знову дарує надію, але ледь голкіпера донеччан на майданчику змінив шостий польовий гравець, як гості поставили у матчі свою точку.