Головна > Новини > "Донбас-2" громить в Броварах "Білий Барс"

Новини

"Донбас-2" громить в Броварах "Білий Барс"

16-01-12 16:35:00

Підопічні Олега Мікульчика в броварському ТРЦ «Термінал» сьогодні, 16 січня, здобули п'яту в сезоні перемогу над «Білим Барсом» з рахунком 8:1. Покер та гольова передача в активі нападаючого другої п'ятірки донецького "Донбаса-2" - Романа Благого

«Білий Барс» (Броварський р-н) - «Донбас-2» (Донецьк) - 1:8 (0:3, 1:2, 0:3)

16 січня 2012. м. Бровари. ТРЦ «Термінал». 14:30. 150 глядачів

Судді: О. Лускань, А. Дронговський, А. Ворона

Голи: 0:1. Бондарєв (Пастух, Міхнов, 05:43-біл.), 0:2. Р. Благой - 09:58, 0:3 Р. Благой (Німенко, 17:19-мен.), 0:4. Р. Благой (Вол. Алексюк, 25:43), 0:5. Німенко (Р. Благой, 28:39), 1:5. Кіча (Тронь, Слюсар, 29-19-бол.), 1:6. Міхнов (Бондарєв, Толкунов, 43:54), 1:7. Р. Благой (Аникеев, 49:52), 1:8. Страхов (Ісхаков, Васильєв, 55:22).

«Білий Барс»: Котов. Бернацький-Попов, Невєров - Афанасьєв, Лаврик-Пантелеймонов, Ігнатенко, Кіча - Тронь - Слюсар, Пономаренко-Войцеховський-Дубков, Янішевський-Коляда-Гуляєв, Корж-Кузьмик-Макоревіч, Комарчев.

«Донбас-2»: Селіверстов. Вл. Алексюк-Борисенко, Кугут-Толкунов, Расулов-Васильєв, Пастух-Бондарев-Міхнов, Р. Благой-Аникєєв-Німенко, Бабинець-Ісхаков-Страхов, Голубничий-Аверкін-Кожевников, Нікульніков.

Кращі гравці: Котов - Р. Благой

Штраф: 8 - 8

Кидки: 15 (6 +7 +2) - 58 (22 +19 +17)

Вкидання: 25 - 28

8

Друга команда донецького «Донбасу» прибула до Броварів з однією-єдиною задачею - поповнити скарбничку черговими трьома очками у двобої з передостанньою командою Ліги. Проте до честі наших хлопців ні про яке шапкозакидацькі настрої мови бути не могло. Чинний чемпіон країни в першому періоді постарався зняти всі питання про переможця.

Донеччани двічі в першій третині покарали оборону «Барса» в нерівних складах. Але якщо в першому випадку центрфорвард першої ланки Артем Бондарєв реалізував чисельну перевагу своєї команди, то Роман Благой на 18 хвилині забивав у контратаці, коли на льоду було лише четверо донеччан. Це була друга шайба форварда, бо на екваторі перший двадцятихвилинки він же подвоїв перевагу гостей. Захист «барсів» «обрізати», наш нападник увійшов в зону і без роздумів кинув по воротах господарів. Котов свою команду не виручив.

На перерву команди йшли за рахунку 3:0 на користь донеччан. Віддамо належне нашій команді, яка навіть при настільки вагомий «запас міцності» не кинула грати і в заключному відрізку гравців продовжувала радувати нечисленних глядачів яскравим і комбінаційним хокеєм. Голи забивалися на будь-який смак. Спочатку Міхнов виявився розторопнішим на чужому п'ятаку, та й відскік вийшов дуже для «Донбасу-2» щасливим.

Що буває в той вечір, коли у тебе все виходить виразно продемонстрував Роман Благой, записавши четверту шайбу в актив. Віталій Аникеев кинув у бік п'ятака, а Благой після вдалого підбору, направив шайбу у дев'ятку - воротар вже був обіграний. Ну а підвів риску побиття «Білих Барсою» Олексій Страхов. Форвард донеччан вирвався на оперативний простір «1 в 0», поклав на паузі і хибному замаху воротаря, і забив восьму, останню в цій грі шайбу.

У підсумку 8:1, впевнена вікторія підопічних Олега Мікульчик. Донеччани набирають 76 очок і з нетерпінням чекають майбутнього матчу з «Беркутом», який, як відомо, відбудеться 18 січня в Києві.

В іншій грі дня в ПХЛ України "Беркут" розгромив "Харківські Акулі" 8:1

"Беркут" - "Харківські Акули" 8:1 (2:0, 4:1, 2:0)

Голи: Михайлов (2), Заводовський, Дем'янюк (2), Катуліс, Сальников, Волчек - Кобиков