Головна > Новини > «Донбас-2» впевнено обіграв «Компаньон-Нафтогаз»

Новини

«Донбас-2» впевнено обіграв «Компаньон-Нафтогаз»

13-01-12 21:02:32
Друга донецька команда в чемпіонаті ПХЛ Україна підтримала переможний почин ХК «Донбасу» в Руані

«Донбас-2» (Донецьк) - «Компаньон-Нафтогаз» (Київ) - 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)

13 січня 2012. 19:00. р. Донецьк. ЛСК «Алмаз». 534 глядача.

Судді: Д. Кравченко, А. Гладченко, А. Родіонов, О. Серебряков

Донбас-2: Напненко. Вл Алексюк - Р. Борисенко, Кугут - Толкунов, Васильєв - Тезіков. Міхнов - Бондарєв - Пастух, Р. Благой - Аникеев - Німенко, Бабинець - Ісхаков - Страхов, Голубничий - Аверкін - Кровопусков.

Компаньон-Нафтогаз: Зав'ялов (до 59:36). Кривомаз - О. Благий, Абаєв - Татаренко, Тітовець - Зеленко. Гаврилюк - Шарітон - Хомутов, Винокуров - Есаулов - П. Борисенко, Вал. Алексюк - Росляков - Радецький - Лубнін - Самойленко.

Голи: 0:1. Шарітон (Хомутов, 01:17 - менш.), 1:1. Бондарєв (Пастух, Міхнов, 02:22 - більш.), 2:1. Німенко (Благой, 4:41), 3:1. Благий (Німенко, Аникеев, 30:00), 4:1. Міхнов (Бондарєв, Толкунов, 48:11 - більш.), 4:2. Хомутов (Гаврилюк, Шарітон, 52:33, більш.).

34:40. Страхов (Д) не реалізував штрафний кидок.

Штраф: 10 - 20

Кидки: 41 (9 +17 +15) - 22 (13 +3 +6)

Вкидання: 37 - 42

Незважаючи на те, що цього вечора всi думками були з першою командою «Донбас» у французькому місті Руан, де чемпіон України стартував у фінальному раунді Континентального Кубка 2012 року, трибуни ЛСК «Алмаз» на грі «Донбасу-2» були заповнені. В гості до донеччан в рамках регулярного чемпіонату ПХЛ Україні приїхав один із принциповий суперників - київський «Компаньйон-Нафтогаз». У цьому сезоні команди у чотирьох очних зустрічах виграли по два рази, причому найсильніший ставав відомий у всіх поєдинках лише на останніх секундах зустрічі. П'ятий поєдинок між ними не став винятком - команди показали хокей гарної якості, але на цей раз підопічні Олега Мікульчик вирішили результат зустрічі на свою користь без «валідольних секунд».

Події в матчі розгортались швидко - вже перше видалення гостей на другій хвилині зустрічі двічі призвело до взяття воріт. Спочатку «Донбас-2» пропустив контратаку підопічних Олександра Сеуканда, пропустивши гол у меншості від Шарітона - 0:1. Але через хвилину донеччани реабілітувалися, розігравши красивою комбінацією зайвого в зоні киян, і Артем Бондарєв зрівняв рахунок - 1:1. «Донбас-2» грав у комбінаційний хокей, входячи в зону суперника після різних комбінацій, в той час як кияни спростили все до мінімуму - просто вкидаючи шайбу «по-канадськи» в зону, потім пресингуючи суперника. На п'ятій хвилині Благой і Німенко втекли 2 в 1, останній замкнув передачу партнера, вивівши «Донбас-2» вперед у рахунку - 2:1.

«Компаньон-Нафтогаз» у другому періоді намагався активізувати свої дії, жорстко граючи по всьому майданчику, що часто призводило їх видаленнях. «Донбас-2» продовжував гнути свою лінію, граючи в комбінаційний хокей. Рівне на екваторі зустрічі нападник донеччан Роман Благой ефектно завершив комбінацію партнерів, фінтом прибравши шайбу під себе і потім переправивши її у ворота - 3:1. На 35-й хвилині зустрічі гості примудрилися двічі порушити правила, що привело не тільки до двох хвилинах штрафу, а й до штрафного кидка в їх ворота, при відкладеному вилученнi. Але Страхов не реалізував буліт.

У третьому періоді команди обмінялися голами, закинувши шайби у чисельній більшості. Спочатку нападник донецького клубу Міхнов збільшив розрив у рахунку, а потім російський легіонер киян Хомутов скоротив відставання, здавалося, знову почавши камбек своєї команди, що «Компаньйону» не раз вдавалося в цьому сезоні в поєдинках проти донеччан. Але цього вечора підопічні Олега Мікульчик не дозволили киянам наблизитися до себе ближче ніж на дві шайби, незважаючи на те, що гості зняли воротаря на останній хвилині зустрічі.

4:2 - перемога «Донбасу-2», і донецький клуб з 73 очками продовжує погоню за лідером чемпіонату ПХЛ Україна - київським «Соколом» (80 очок), який сьогодні у Харкові переміг у місцевих «Акул» - 4:1. Наступну гру «Донбас-2» зіграє в національній першості 16 січня в гостях проти «Білого Барсу».