Головна > Новини > "Донбас-2" поступився в овертаймі "Соколу"

Новини

"Донбас-2" поступився в овертаймі "Соколу"

11-01-12 21:39:54

У Донецьку відбувся матч між лідерами чемпіонату України сезону-2011/12. Поступившись в овертаймі своєму конкуренту, друга команда хокейного клубу "Донбас" змогла набрати лише один бал та знову відпустила столичний клуб на відстань у сім очок в турнірній таблиці. Свій наступний матч підопічні Олега Мікульчик проведуть післязавтра, 13 січня о 19:00, проти київського "Компаньон-Нафтогазу".

"Донбас-2" (Донецьк) - "Сокіл" (Київ) - 2:3 ОТ (1:0; 1:1; 0:1; 0:1)

11 січня 2012 року, 18:30. ЛСК «Алмаз», 687 глядачів.

Судді: М. Урда, А. Сєврук, А. Бакуменко, О. Серебряков.

Донбас-2: Напненко. Алексюк – Расулов , Кугут – Толкунов, Васильєв – Тезіков. Міхнов – Бондарєв – Пастух, Благой – Анікєєв – Німенко, Бабинець – Ісхаков – Страхов, Голубничий – Аверкін – Кровопусков, Нікульніков.

Сокіл: Симчук. Бахріддінов – Тимченко, Рябенко – Скороход, Сірченко – Лясковський, Корж. Матвійчук – Ніколішин – Касянчук, Яковенко – Олецький – Харченко, Кириченко – Черненко – Литвиненко, Захаров – Шаманський – Юшков, Мельников.

Голи: 1:0. Страхов (Васильєв, Бабинець, 5:25 – більш.), 2:0. Бондарєв (Пастух, Алексюк, 31:43), 2:1. Бахріддінов (Тимченко, Яковенко, 33:05 – більш.), 2:2. Рябенко (Яковенко, Харченко, 47:22), 2:3. Касянчук (Тимченко, Ніколішин, 60:35).

Штраф: 16 – 14

Кидки: 36 (17+14+5+0) – 38 (4+11+22+1)

Вкидання: 25 (9+7+8+1) – 37 (9+13+15+0)

Наприкінці грудня у Донецьку відкрили новий Льодово-спортивний комплекс «Алмаз», а сьогодні він вже відчинив двері великому хокею, де в рамках чемпіонату ПХЛ зустрічалися лідери першості України - «Донбас-2» (Донецьк) та «Сокіл» (Київ). Глядачі битком набили трибуни, і матч виправдав їх очікування, так як команди боролися на кожному клаптику хокейного майданчика. Розуміючи, що переможець зустрічі отримає відчутну перевагу в боротьбі за перше місце на спурті регулярного чемпіонату України.

У першому періоді «Донбас-2» мав беззаперечну перевагу, і здавалося, збуваються прогнози хокейних фахівців, в яких йшлося про те, що вікові лідери «Сокола» до фінішу чемпіонату будуть все більше втомлюватися. Донецька команда проводила разючі атаки, і лише впевнена гра у воротах гостей воротаря збірної України Костянтина Симчука, врятувала киян від більшого рахунку. Вже перше вилучення в складі гостей призвело до закинутої шайби - білоруський легіонер донеччан Олексій Страхов потужно увігнав шайбу від синьої лінії в ворота, реалізувавши чисельну перевагу. Але більшого «Донбасу-2» у першому періоді не вдалося вразити ворота лідера ПХЛ, незважаючи на численні моменти.

У другій третині матчу з перших хвилин пішов жорсткий хокей на грані фолу, який приводив до численних сутичок між гравцями, а в слідстві до видаленнях у обох командах. «Донбас-2» не дивлячись на жорсткий пресинг з боку суперника продовжував створювати і також тринькати свої гольові моменти, поки Бондарєв не подвоїв рахунок, замкнувши ювелірну передачу Пастуха у середині матчу. Але, гості відігралися майже моментально - через 82 секунди Бахріддінов точним кидком від синьої лінії відзначив свій дебют у складі «Сокола».

У заключному періоді кияни додали, і їх вікові лідери вже ні в чому не поступалися більш молодим гравцям донецького клубу, повністю спростувавши думки на рахунок їх передчасної втоми. А на 48-ій хвилині вдало підключився до атаки захисник гостей Костянтин Рябенко - 2:2. І треба було починати все з початку ... Але рахунок так в основний час і не змінився.

А в овертаймі вже на 35-ій секунді своє вагоме слово сказав кращий бомбардир чемпіонату ПХЛ - Костянтин Касянчук, який поодинці обіграв кількох гравців «Донбасу-2» і кидком у дальню дев'ятку приніс «Соколу» таку важливу перемогу, яка дозволила їм відірватися в регулярному чемпіонаті від донеччан на сім балів. До фінішу «регулярки» командам-лідерам залишилося провести по 13 ігор, тобто розіграти кожній по 39 очок, де все ще може статися в кращу сторону для «Донбасу-2».

В іншій грі ПХЛ 11 січня "Компаньон-Нафтогаз" виграв у Харкові у місцевих "Акул". Це дев'ята поспіль перемога киян в чемпіонаті. Нагадаємо, що саме з "Компаньйоном" зіграє свій наступний матч 13 січня донецький "Донбас-2".

"Харківські Акули" - "Компаньйон-Нафтогаз" 2:6 (1:2, 0:2, 1:2)