Головна > Новини > "Донбас-2" "всуху" переграв "Вінницьких Гайдамаків"

Новини

"Донбас-2" "всуху" переграв "Вінницьких Гайдамаків"

06-01-12 21:14:40
Обігравши в гостях "Вінницьких Гайдамаків", підопічні Олега Мікульчика спромоглися на стовідсотковий результат в двох останніх виїзних матчах, зіграних у новому 2012 році і в піднесеному настрої зможуть розпочати підготовку до домашнього поєдинку проти "Сокола", який відбудеться 11-го січня.

"Вінницькі Гайдамаки» (Вінниця) - "Донбас-2" (Донецьк) - 0:4 (0:3, 0:0, 0:1)
6 січня 2012, Льодовий клуб, 200 глядачів.
Судді: С. Дронговскій, А. Перетятько, Д. Скоробагатов

"Вінницькі Гайдамаки": Єремєєв. Дикий, Бєлєвцев, Мацас, Оксененко, Голомозий, Шевельов. Єловіков, Остяков, Тарасов, Геря, Микитенко, Перкун, Чернишенко, Султанов, Сачко, Степанов, Долинін, Княженко, Істомін.
"Донбас": Напненко. Алексюк - Расулов, Кугут - Борисенко, Васильєв - Тезіков, Толкунов. Міхнов - Бондарєв - Пастух, Благий - Кожевніков - Німенко, Бабинець - Ісхаков - Страхов, Голубничий - Аверкін - Кровопусков, Нікульніков.

Шайби: 0:1. Кровопусков (Голубничий, Борисенко, 10:33), 0:2. Пастух (Бондарєв, Міхнов, 14:14), 0:3. Німенко (Борисенко, Аверкін, 16:27), 0:4. Страхов (Бабинець, Борисенко, 46:03).

Після ударного першого періоду, в якому донеччани змогли відзначитися тричі, у другому періоді гра вирівнялася. "Гайдамаки" приклали всі зусилля для того, щоб врятувати матч, але вдало грав воротар "Донбасу" Євген Напненко, який не дозволив господарям майданчика вразити власні ворота. У самій кінцівці другого періоду вінничани залишилися в меншості, але змогли протриматися до сирени на другу перерву.

Вистояли господарі майданчика і після перерви, після чого знову нав'язали донеччанам в'язку гру. На 45-й хвилині команди залишилися в неповних складах після видалення Бабинця і Голомозої, але лише тільки оштрафовані повернулися на майданчик, Страхову вдалося збільшити перевагу донеччан. Провівши хвилини, що залишилися в спробах змінити рахунок матчу, "гайдамакам" вдалося, щонайменше, не пропустити в п'яте.