Головна > Новини > Новини клуба > "Донбас" в овертаймі "дотиснув" "Південний Урал"

Новини клуба

"Донбас" в овертаймі "дотиснув" "Південний Урал"

22-11-11 17:23:13
Підопічні Олександра Куликова, завдяки точному кидку Дениса Кочеткова в овертаймі, змогли здобути вольову перемогу в поєдинку, який складався не на їх користь.

«Південний Урал» (Орськ) - «Донбас» (Донецьк) - 1:2 ОТ (1:0, 0:0, 0:1, 0:1)

22 листопада 2011 року. 14:30. м. Орськ. ДС «Ювілейний»

Судді: П'янков К. (Перм), Джіганчін А. (Магнітогорськ), Смородін Д. (Магнітогорськ).

Південний Урал: Магарілов. Ященко - Устюжанін, Бухпнко - Сидоров, Фомічов - Позін, Скалін. Камаєв - Александров - Воронцов, Місбахов - Кириллов - Васюков, Музичко - Євграфов - Казарін, Попов - Коркин - Ведькалов.

Донбас: Царегородцев. Люткевич - Малевич, Егіна - Дубровін, Єсіпов - Толкунов, Шагов. Журун - Белухін - Піскунов, Татаринов - Варламов - Кочетков, Васильєв - Шафаренко - Матерухін, Гладських, Костічкін.

Голи: 1:0. Музичко (Казарін, 8:04),. 1:1. Варламов (Кочетков, 41:23), 1:2. Кочетков (Журун, Белухін, 63:12).

«Південний Урал», як і личить господарям майданчика, почав матч активно, і під тиском трибун пішов вперед, створивши кілька небезпечних моментів. В одному з епізодів, який викликав у арбітра сумніву, Музичко опинився в воротах Царегородцева разом з шайбою. Після перегляду відеоповтору рефері все ж прийняв рішення зарахувати гол. Так на 12-й хвилині матчу "Південний Урал" повів у рахунку.

Донеччанам вдавалося доставляти голкіперу орчан масу клопоту, як тільки українська команда грала в повному складі, але змінити рахунок на табло до першої перерви жодній із сторін не вдалося. Не закинули шайби суперники і в другому періоді. Незважаючи на величезне бажання гравців "Південного Уралу" розвинути успіх, у другій двадцятихвилинці їм довелося провести набагато більше часу біля своїх воріт, відбиваючись від шалених спроб донеччан зрівняти рахунок. Ближче за інших до успіху були Денис Кочетков та Олександр Васильєв, але, на жаль, шайба вперто не йшла у ворота суперників ні в рівних складах, ні в більшості.

А третій період розпочався для «Південного Уралу» з потужного і точного кидка Сергія Варламова, який перебуваючи під гострим кутом до воріт, скористався відмінною передачею Дениса Кочеткова, і знайшов щілину в амуніції вже здавалося ставала непробивним Магарілова. До речі, надалі голкіперу господарів майданчика вдалося протриматися аж до овертайму, але через півтори хвилини після його початку страж воріт "Південного Уралу" був змушений капітулювати. Донецька п'ятірка чітко реалізувала свій гольовий момент.