Головна > Новини > Новини клуба > «Донбас-2» обіграв «Компаньон-Нафтогаз» і скоротив відставання від «Сокола»

Новини клуба

«Донбас-2» обіграв «Компаньон-Нафтогаз» і скоротив відставання від «Сокола»

18-11-11 21:53:52
Чергова гра донецького «Донбасу-2» в чемпіонаті ПХЛ України проти київського «Компаньон-Нафтогазу» пройшла у впертій боротьбі, і тримала глядачів у напрузі до третьої шайби донеччан, яка була закинута за 6 секунд до фінальної сирени.

У першому періоді жодної з команд не вдалося відкрити рахунок, хоча моментів для цього було достатньо, але якось невдало діяли нападаючі в завершенні атак, то свою майстерність у воротах демонстрували воротарі.

У другому періоді хороший прохід по правому краю вийшов у донбасівця Бабинця, який зумів з гострого кута на 29-ій хвилині розмочити рахунок у грі. Кияни активізувалися, і через 8 хвилин у більшості зрівняли рахунок - Пономарьов розстріляв Напненко після передачі Кривомаза - 1:1. Але треба віддати належне донеччанам, які зуміли піти на другу перерву, ведучи в рахунку - 2:1. Довгих закинув шайбу в «роздягальню» «Компаньону» на 40-ій хвилині матчу.

У третьому періоді команди продовжували обмінюватися гострими моментами, але рахунок на табло не змінився, поки головний тренер «нефтегазовцев» Олександр Сеуканд не випустив шостого польового гравця замість воротаря, намагаючись врятувати поєдинок. Гості ледь не закинули другу шайбу, але надійно зіграв воротар господарів Напненко. А за 6 секунд до завершення зустрічі захисник донеччан Васильєв вдало віддав пас через борт на Міхнова, і нападаючий донецького клубу поставив крапку в матчі, закинувши шайбу у порожні ворота - 3:1.

Після перемоги «Донбас-2» набирає 44 очки в 19 іграх, і скорочує відставання від лідера ПХЛ України київського «Сокола» (54 очки), який сьогодні програв у Харкові
«Акулам» 2:3 в серії післяматчевих буллітов. Це був перший програш киян у сезоні.

Наступну гру в чемпіонаті ПХЛ «Донбас-2» проведе у Донецьку на ЛСК «Лідер» 21 листопада проти
«Акул». Початок гри о 19:00.

«Донбас-2» - «Компаньон-Нафтогаз» - 3:1 (0:0; 2:1; 1:0)

18 листопада 2011 року, 19:00. ЛСК «Лідер», 350 глядачів.

Судді: О. Лускань, О. Горбатюк, А. Гладченко, О. Говорун.

Донбас-2: Напненко. Вол. Алексюк – Расулов, Тезіков – Васильєв, Борисенко – Кугут, Міхнов – Бондарєв – Пастух, Бабинець – Аверкін – Долгіх, Ісхаков – Страхов – Бобкін, Благой – Анікєєв – Німенко, Нікульніков.

Компаньон-Нафтогаз: Зав’ялов (крім 58:00 – 59:10 та 59:47 – 59:54). Кривомаз – Зеленко, Абаєв – Муханов, Титовець – Чумак, Свиридов. Хомутов – Шаритон – Караульщук, Єсаулов – Пономарьов – Винокуров, Гаврилюк – Росляков – Заблудовський, Дзюбенко – Черниш – І. Дворник, А. Дворник.

Голи: 1:0. Бабинець (Кугут, Борисенко, 28:32), 1:1. Пономарьов (Кривомаз, 36:27 – більш.), 2:1. Долгіх (Кугут, Борисенко, 39:23), 3:1. Міхнов (Васильєв, Бондарєв, 59:54 – п.в.).

Штраф: 8 – 10

Кидки: 36 (20+11+5) – 31 (6+14+11)

Вкидання:
28 (12+10+6) – 44 (14+15+15)

Інша гра в ПХЛ України 18 листопада

«Харківські Акули» - «Сокіл» - 3:2 Б (0:0, 2:1, 0:1, 0:0)

Голи: 1:0. Кручинін (Медведєв, Дєрюшев, 30:40), 1:1. Ніколішин (Касянчук, Рябенко, 35:25), 2:1. Пономар (Мірнов, 38:59), 2:2. Касянчук (Ніколішин, Олецький, 53:56 – більш.), 3:2. Медведєв (вирішальний булліт).