Головна > Новини > Новини клуба > У дебютній грі в ВХЛ «Донбас» вириває перемогу в Рязані!

Новини клуба

У дебютній грі в ВХЛ «Донбас» вириває перемогу в Рязані!

11-09-11 19:25:58
Донецький «Донбас», програючи по ходу зустрічі ХК «Рязань» дві шайби, зумів відігратися і перемогти в серії післяматчевих буллітів у своїй першій грі Чемпіонату Вищої хокейної ліги - Всеросійського змагання з хокею сезону 2011-2012!

ХК «Рязань» - «Донбас» - 3:4Б (2:0; 0:2; 1:1; 0:0; 0:1)

11 вересня 2011 року. 16:00. м. Рязань. ДС «Олімпійський». 2500 глядачів.

Судді: Гамалій Д. (Москва), Журавльов В. (Саратов), Філімонов П. (Воронеж)

Рязань: Яковлев. Галкін - Заболотний, Нагайцев - Сєдов, Єлісєєв - Мамонтов. Коротєєв - Черних - Колюбакін, Башкіров - Поздняков - Туляков, Башкіров - Чистяков - Корнєєв, Полухін - Сафонов - Гончаров.

Донбас: Горяевських. Толкунов - Побєдоносцев, Тезіков - Шагов, Люткевич - Малевич, Матерухін - Шафаренко - Боровков, Кочетков - Варламов - Піскунов; Доніка - Белухін - Журун, Ісаєнко - Бондарев - Цируль.

Голи: 1:0. Корнєєв (Башкіров, 2:06). 2:0. Башкіров (Галкін, 8:01 - більш.). 2:1. Боровков (Матерухін, Шафаренко, 21:02). 2:2. Белухін (36:22 - менш.). 3:2. Башкіров (Поздняков, Нагайцев, 54:57 - більш.). 3:3. Піскунов (Белухін, Кочетков, 56:06). 3:4. Кочетков (вирішальний буліт).

Штраф: 18 (6+6+6+0) - 28 (6+4+18+2)

Кидки: 18 (7+6+5+0) - 40 (13 +16 +6 +5)

Вкидання: 33 (10 +15 +6 +2) - 36 (10 +10 +13 +3)

Відеоогляд гри

Онлайн матчу

Протокол гри

Перед першим для "Донбасу" вкиданням у чемпіонаті ВХЛ у рязанському Палаці спорту "Олімпійський" вшанували пам'ять гравців та тренерів ХК «Локомотив», членів екіпажу, які загинули у авіакатастрофі 7 вересня.

Поєдинок розпочався для донеччан не дуже вдало - вже на 3-й хвилині господарям вдалася досить затяжна атака, яка завершилася взяттям воріт Степана Горячевськіих. На ударній позиції опинився рязанець Корнєєв. Він хоч і знаходився спиною до цілі, але зумів точно підставити ключку під наброс партнера. Незабаром, після порушення правил з боку Володимира Малевича, Руслан Башкіров вразив ближню "дев'ятку" Горячевських - 2:0. Перша половина стартового періоду була змазана - у підопічних Олександра Куликова не виходили активні дії в атаці. Лише після двох вилучень у ХК "Рязань" донецька команда спробувала створити напругу в зоні суперника. Найвірніший момент упустив Олександр Журун, хороші можливості були у Артема Бондарева та Дмитра Цируля. У цих епізодах надійно зіграв голкіпер рязанців Дмитро Яковлєв.

А на початку другого періоду нашій команді вдалася стрімка контратака: Матерухін віддав діагональний пас на Боровкова і той уразив ціль. При цьому центрфорвард ланки Шафаренко прикривав видимість голкіперу "Рязані" - 2:1. Донеччани заволоділи ініціативою, і стало зрозуміло, що другий гол - лише питання часу. Підопічним Олександра Куликова не вдавалося реалізувати кілька розіграшів більшість, зате Євген Белухін запалив червоне світло за воротами Яковлєва, коли "Донбас" діяв у меншості! Центральний нападник прямо з точки вкидання відправив каучуковий диск у ціль - 2:2! Гості йшли на другу перерву при значну перевагу в кидках.

Третій період пройшов в нервовій боротьбі, команди часто порушували правила. В одному з епізодів не стримався Олександр Журун, в підсумку російський легіонер "Донбасу" до "двох хвилинах" отримав ще й дисциплінарне покарання. А через кілька секунд на лавку для штрафників відправився Дмитро Толкунов. Рязанцеі все-таки зуміли реалізувати подвійну більшість - 3:2. Однак радість господарів льоду була недовгою. Знову стрімка атака, на вістрі якої опинився Сергій Піскунов, і - 3:3! Олег Шафаренко міг завершувати матч перемогою в основний час, проте йому просто не вистачило холоднокровності і часу, коли він опинився прямо перед порожнім кутом воріт Яковлєва.

Овертайм підтримав градус боротьби, заданий командами у третьому періоді, однак удача не посміхнулася жодної з команд. А у серії буллітів донеччани повністю переграли опонента - точними кидками відзначилися Дмитро Цируль та Денис Кочетков. При цьому Степан Горячевських зіграв надійно, впоравшись зі спробами рязанців.

Отже, "Донбас" видобуває історичну перемогу: дебют у чемпіонаті ВХЛ виявився вдалим. Наступний матч команда Олександра Куликова проведе у Пензі проти місцевого "Дизеля" 13 вересня о 18:00.