Прес-служба хокейного клубу "Донбас" розповідає про спортивний центр, в якому "червоно-чорні" проводять тренувальний збір.
Як ми вже повідомляли раніше, підопічні Олега Мікульчик проводять підготовку до нового сезону в автономній республіці Крим. Місцем базування другої команди клубу вибраний один з готельних комплексів селища Заозерне, що поблизу Євпаторії.
Затишні апартаменти наших хлопців знаходяться в безпосередній близькості Національного центру Україна. У розпорядженні донеччан спортивні зали, тренажери, бігові доріжки, футбольне поле, баскетбольний майданчик і багато іншого. До слова, хокеїсти ділять тренувальні зали з українськими олімпійцями, які щосили готуються до виступів на головній спортивній події чотириріччя у Лондоні.
![](/upload/trenirovka16072.jpg)
Черговий день підготовки гравців другої команди ХК "Донбас" проходить за розробленим планом. Рано вранці - зарядка і пробіжка, а вдень гравці просто рятуються від нещадно палючого південного сонця, проводячи заняття в тренажерному залі. До слова, тренерський штаб з усією серйозністю ставиться до подібних заходів. Правильне виконання вправ демонструє тренер по фізичній підготовці Олександр Мікульчик, поле чого тон своїм підопічним задають самі тренери.
![](/upload/trenirovka16071.jpg)
Варто зазначити, що вечірнє тренування пройде на футбольному полі, де хлопці спробують свої сили в командному виді спорту...
Підтримку команді "Донбас-2" надають офіційні спонсори клубу ПрАТ "Донецьксталь", ПАТ "Керамет" і "Дельта Банк".
Прес-служба ХК "Донбас" з АР Крим