Головна > Новини > Новини клуба > "Донбас-98" здолав чвертьфіналіста Стокгольмської ліги

Новини клуба

"Донбас-98" здолав чвертьфіналіста Стокгольмської ліги

28-03-12 21:33:38
Сьогодні команда "Донбас-98", яка напередодні прибула в Стокгольм, де братиме участь в великому міжнародному турнірі, провела другий товариський матч в рамках підготовки до змагань. Суперником підопічних Валерія Сидорова був місцевий клуб "Спонга" який в нинішньому сезоні став чвертьфіналістом найсильнішої у Швеції юнацької Стокгольмської ліги, вийшов в фінальний турнір із другого місця у Дивізіоні "Північ".

Незважаючи на всю грізність суперника, представники Академії ХК "Донбас"  протягом усього матчу володіли  помітною перевагою, продемонструвавши гарну швидкість і тактичну вишкіл. Результатом цього стала беззастережна перемога донеччан із рахунком 5:2. Цікаво, що всі шайби у цьому матчі були закинуті у другому періоді, при цьому в складі «Донбас-98" покєром! відзначився нападник Дмитро Карасені, якому двічі асистував Денис Мостовой і ще по разу - Вадим Мазур і Станіслав Ординський. Відкрив же рахунок у грі Денис Мостовой с передачі Андрія Григор'єва. Що стосується шведів, то зрівнявши рахунок за ходом матчу (1:1) тільки при рахунку 5:1 не в їх користь, господарі майданчику змогли закинути другу шайбу.

Також вашій увазі сюжет телеканалу "Хокей" про прибуття команди "Донбас-98" до Швеції та першому товариському матчі, зіграному нашими хлопцями напередодні.