Головна > Новини > Новини клуба > Олександр Побєдоносцев: "Серія триває, все ще попереду"

Новини клуба

Олександр Побєдоносцев: "Серія триває, все ще попереду"

17-03-12 22:28:33
Після другого матчу в київським "Соколом" захисник команди "Донбас-2" Олександр Побєдоносцев відповів на питання журналіста телеканалу "Хокей".

- У психологічному плані сьогодні була дуже важлива гра. Ми знали, що буде важко, знали, що «Сокіл» захоче реабілітуватися і з перших хвилин піде атакувати наші ворота. Головна задача була витримати перший штурм суперників і, по можливості, гостро контратакувати. Перший період у нас вийшов, ми знову повели 2:0, потім забили ще дві шайби. Після цього, наша команда почала грати на утримання рахунку, давши суперникові забити дві шайби. В цілому, ми контролювали гру, яка сьогодні була дуже жорсткою. Ніхто не хотів поступатися в єдиноборствах. Серія триває, все ще попереду.

- Чи не зіграє злий жарт з вашою командою здобута в Києві перевагу? Адже здобути дві перемоги на виїзді - це хороший гандикап.
 - Ми будемо налаштовуватися на майбутню гру - першу, яка відбудеться в Донецьку. Головне - виграти в цьому матчі, а далі заглядати поки не має сенсу. Потрібно поступово йти до своєї мети. А нас у мета - перше місце.