Головна > Новини > Новини клуба > Плей-офф ПХЛ. "Донбас-2" вдруге здолав "Сокіл"

Новини клуба

Плей-офф ПХЛ. "Донбас-2" вдруге здолав "Сокіл"

17-03-12 20:00:06
Підопічні Олега Мікульчика вдруге здолали столичний "Сокіл" у фінальній серії плей-офф Професійної хокейної ліги і вирушають до Донецька, маючи "багаж" із двох перемог.

"Сокіл" (Київ) - "Донбас-2" (Донецьк) - 2:4 (0:2, 1:2, 1:0)
17 березня. Бровари. ТРЦ "Термінал". Плей-офф ПХЛ. Фінал. Другий матч. 1500 глядачів.

Серія - 0:2.

«Сокіл»: Симчук (Карпенко з 24:32, крім 59:07-60:00). Климентьєв-Лясковський, Рябенко-Скороход, Бахріддінов-Тимченко, Яковенко-Ніколішин-Касянчук, Черненко-Олецький-Харченко, Литвиненко-Шахрайчук-Харитонов, Долгіх-Смирнов-Матвійчук, Захаров.

«Донбас-2»: Селіверстов. Шагов-Алексюк, Побєдоносцев-Толкунов, Тезіков-Васильєв, Міхнов-Бойченко-Пастух, Аверкін-Аникеев-Бондарев, Бабинець-Ісхаков-Страхов, Голубнічий-Кокшаров-Бобкін, Нікульніков.

Шайби: 0:1. Побєдоносцев (Міхнов, 4:42-біл.), 0:2. Бондарев, (Аверкін, Побєдоносцев, 16:09-біл.), 0:3. Пастух (Міхнов, 24:32), 0:4. Страхов (Тезіков, Бабинець, 28:46), 1:4. Харитонов (Скороход, Кириченко, 32:42), 2:4. Харченко (Олецький, Бахріддінов, 50:48)

Статистика матчу: штраф - 12:10, кидки - 43:39, вкидання - 41:30.

Два вилучення - дві шайби. З таким ККД почали другий матч проти «Сокола» підопічні Олега Мікульчика. В результаті, знов перевага у дві шайби в першому періоді, як і в матчі напередодні, з тією різницею, що шайби було закинуто в нерівних складах і не так швидко. Рахунок відкрив Олександр Побєдоносцев, який потужним кидком відправив шайбу під поперечку. У схожій ситуації була забита і друга шайба, коли після кидка Алексюка від синьої лінії Артем Бондарєв виявився спритнішим за всіх на п'ятачку перед воротам Костянтина Симчука.

Після першої перерви донеччани доводили свою перевагу вже у повних складах, причому обидві шайби були закинуті у швидких контратаках. Спочатку Міхнов і Пастух класично реалізували вихід два в одного, а після цього аналогічну ситуацію до закинутої шайби довели Бабинець і Страхов, втім в цей момент ворота господарів майданчика захищав вже інший воротар. Складно звинувачувати у пропущених шайбах голкіпера «соколят» Костянтина Симчука, який докладав усіх зусиль, щоб протистояти нападаючим «Донбас-2», але після третьої шайби керманич киян вирішив замінити свого стража воріт. Ігор Карпенко свою присутність на майданчику, незважаючи на пропущену шайбу, виправдав, вигравши очну дуель у Андрія Міхнова і відбивши декілька небезпечних кидків із середньої дистанції. До речі, кількома хвилинами раніше Міхнова вихід один в нуль на всі сто відсотків вдався киянину Смирнову, який скоротив відставання в рахунку.

Цілком логічно було очікувати від киян божевільної самовіддачі в третьому періоді, тому донеччани перебудувалися на гру від оборони і цей крок себе, практично, виправдав, не враховуючи пропущеного випаду від Харченко, який вдруге змусив воротаря «Донбас-2» Вадима Селіверстова діставати шайбу з сітки власних воріт. Свої шанси донеччани не використовували, хоча Аверкін і Пастух мали відмінну позицію для того, щоб в п'яте вразити ворота «Сокола». Окремо варто відзначити вихід один в нуль Сергія Бабинця, який встигнувши зупинитися після першої спроби, завдав повторного кидка у отвір воріт господарів майданчика, але Карпенко в черговий раз врятував свою команду. На останніх секундах матчу голкіпер киян залишив ворота, але маючи зайвого польового, столичні хокеїсти не змогли отримати з цього користь.