Головна > Новини > Новини клуба > Плей-офф ВХЛ. "Донбас" у півфіналі "Заходу"

Новини клуба

Плей-офф ВХЛ. "Донбас" у півфіналі "Заходу"

10-03-12 17:32:11
Третій матч протистояння донеччан і клінчан, який пройшов у драматичній боротьбі, приніс перемогу підопічним Олександра Куликова, які вийшли в півфінал конференції "Захід".

ХК "Титан" (Клін) - ХК "Донбас" (Донецьк) - 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
Чвертьфінал. Матч № 3. 10.03.2012. Клін. Палац спорту ім. Харламова. 1382 глядача
Судді: Рогачов А., Манін М., Камуркін А., Тугуші Ф. (всі - м. Москва)

"Титан": Худяков. Князєв-Бородін, Беляков-Шепелєв-Докшин, Канарейкін-Самарін, Селянін-Главацький-Сахаров, Філатов-Сергєєв, Горлов-Акімов-Гімбатов, Нургалієв-Траханов, Бріт, Малиновський
"Донбас": Царєгородцев. Егін-Дидикін, Варламов-Боровков-Кочетков, Малевич-Люткевич, Піскунов-Бєлухін-Журун, Єсіпов-Селезньов, Матерухін-Шафаренко-Доніка, Ісаєнко-Гладскіх-Хульт.

Шайби: 0:1. Варламов (Малевич, Кочетков, 11:30-біл.), 0:2. Варламов (Кочетков, Бєлухін, 50:24-5х3), 0:3. Кочетков - булліт, 52:01, 0:4. Дидикін (Боровков, 59:54-біл.)

Штраф: 88 -10
Кидки: 26 (5 +15 +6) - 60 (13 +16 +31)

При суперхоккейной атмосфері у Клінському Палаці спорту, команди почали в дуже високому темпі, створивши низку небезпечних моментів. Підопічним Олександра Куликова все ж знадобилося якийсь час для адаптації, але до середини періоду гості впоралися з натиском "Титану" і кілька разів загрожували воротам Худякова. На зламі періоду господарі майданчика заробили відразу два вилучення, але змогли вистояти втрьох. Проте, ледве на майданчику з'явився один їх вілучених, Сергій Варламов реалізував чисельну перевагу, хоча суддя-інформатор і оголосив, що відзначився Бєлухін.

Стартові хвилини другого періоду виявилися складними для Худякова, але донеччанам ніяк не вдавалося пробити голкіпера "Титана", навіть тоді, коли двічі вистоявши в меншості, гості вивели один в нуль з голкіпером клінчан Андрія Єсипова, що вискочив з лави штрафників  До речі, на цьому вилучення в складі донеччан не закінчилися. На 36-й хвилині гості залишилися втрьох, і лише завдяки самовідданій грі захисників і Євгена Царєгородцева, підопічним Олександра Куликова вдалося зберегти хитку перевагу.

Все вирішилося в період з 51-ї по 53-ї хвилини, коли донеччани реалізували чисельну перевагу. Подальший же вихід один в нуль, порушення і булліт у виконанні Кочеткова були лише наслідком переваги гостей, які здобувши третю перемогу в серії, вийшли в півфінал Конференції "Захід"