Головна > Новини > Новини клуба > "Донбас" не втримав перевагу в матчі з "Южним Уралом"

Новини клуба

"Донбас" не втримав перевагу в матчі з "Южним Уралом"

29-02-12 21:25:08
Підопічні Олександра Куликова, ведучи в рахунку по ходу матчу, не змогли втримати перевагу і поступилися гостям з Орська.

ХК "Донбас" (Донецьк) - ХК "Південний Урал" (Орск) - 3:4 ОТ (1:0, 1:0, 1:3, 0:1)
29 лютого 2012. м. Донецьк. Арена "Дружба". 3778 глядачів
Судді: Букін В., Кучава Т., Новиков В. (всі - Москва)

Донбас: Горячевських. Дубровін-Дидикін, Шафаренко-Варламов-Кочетков, Селезньов-Єсипов, Матерухін-Боровков-Хульт, Малевич-Люткевич, Піскунов-Бєлухін-Журун, Ісаєнко-Татарінов-Донікає

Южний Урал: Євдокимов. Ященко-Сідоров, Соколов-Воронцов-Бровін, Буханко-Устюжанін, Александров-Кирилов-Попов, Кремзер-Фомічов, Музичко-Євграфов-Казарін, Коркин-Остроухов-Михайлов, Скаліні.

Шайби: Шафаренко (Єсипов, Варламов, 12:01), 2:0. Піскунов (Бєлухін, Кочетков, 38:09-5х3), 2:1. Сідоров (Воронцов, Соколов, 40:26), 2:2. Остроухов (Кирилов, 41:44), 2:3. Євграфов (Музичко, Казарін, 48:07-біл.), 3:3 Дубровін (Журун, Малевич, 49:29-біл.), Буханець (Фомічов, 64:47)

Штраф: 8 - 18

Кидки: 33 (18 +5 +7 +3) - 25 (6 +4 +14 +1)

Вкидання: 44 - 41

Хокей буває красивим без грубості і маси вилучень. Продемонструвавши швидкісну, комбінаційну гру лише в кінцівці двадцятихвилинки гравці сторін, що змагалися почали "відвідувати" лавку штрафників, яка до цього відверто пустувала. Єдина шайба, яка побувала у воротах, стала результатом цікаво розіграної комбінації, а не покаранням за фол. Після кидка Варламова від синьої лінії Олег Шафаренко змінив траєкторію польоту шайби, яка в мить опинилася за спиною голкіпера уральців Євдокимова.

Однак після першої перерви суддям все частіше доводилося відправляти штрафників на "відпочинок". Питання про те, у кого в цьому матчі відсоток реалізації чисельної переваги краще, залишався відкритим аж до кінцівки другого періоду, коли залишившись утрьох гості пропустили ще раз. Сергій Піскунов зумів зайняти правильну позицію для разючого кидка і відправив шайбу під перекладину.

Однак на початку третього періоду гостям вдалося зробити вражаючий ривок і за вісім хвилин змінити рахунок на табло на свою користь, причому дві перші шайби побували у воротах Степана Горячевських протягом хвилини і вісімнадцяти секунд від початку двадцятихвилинки. Парітет було відновлено Євгеном Дубровіним, який реалізував чисельну перевагу донеччан, встановивши хитку рівновагу, що протрималась до закінчення основного часу матчу.

Долю гри вирішила контратака у виконанні гостей, які майже чотири хвилини захищалися від штурму донеччан. Буханець по центру зміг знайти щілину в обладунках Степана Горячевських і приніс "Южному Уралу" перемогу.