Головна > Новини > Новини клуба > "Донбас" поступився "Титану" у "репетиції" чвертьфіналу плей-офф

Новини клуба

"Донбас" поступився "Титану" у "репетиції" чвертьфіналу плей-офф

25-02-12 20:15:21
За півтора тижні до старту матчів плей-офф підопічні Олександра Куликова не змогли відсвяткувати перемогу в локальній "сутичці" з майбутнім суперником по чвертьфіналу плей-офф Західної конференції. Обмінявшись закинутими шайбами у першому періоді, в наступних двадцятихвилинках вирішальним фактором стала реалізація чисельної переваги, відсоток використання якої у гостей з підмосковного Клину виявився дещо краще, ніж у господарів майданчика.

ХК "Донбас" (Донецьк) - ХК "Титан" (Клин) - 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
25 лютого 2012. м. Донецьк. Арена "Дружба". 3988 глядачів.
Судді: Таранов А., Коршак С., Чернишов А. (всі - м. Ярославль)

"Донбас": Горячевських, Люткевич-Малевіч, Піскунов-Бєлухін-Журун, Дубровін-Дидикін, Варламов-Хульт-Кочетков, Єсіпов-Егін, Матерухін-Шафаренко-Доніка, Ісаєнко-Татаринов-Шагов.

"Титан": Худяков. Князєв-Бородін, Шепелев-Докшин-Беляков, Канарейкін-Самарін-Селянин, Гловатскій-Сахаров, Філатов-Нургалієв-Полікарпов, Акімов-Гімбатов, Сергєєв, Горлов, Малиновський.

Шайби: 1:0. Кочетков (Люткевич, Варламов, 6:17), 1:1. Полікарпов (Нургалієв, Акімов, 13:10), 1:2. Селянин (Самарін, Горлов, 29:43-біл.)

Штраф: 12 - 8

Кидки: 34 (10 +11 +13) - 24 (10 +7 +7)

Вкидання: 36 - 30

На високих швидкостях і без зайвої грубості провели конкуруючі сторони перший період звітного поєдинку. На тлі обміну численними небезпечними випадами, роботи у голкіперів обох команд було предостатньо. Однак навіть перебуваючи в постійному ігровому тонусі, воротарі  не змогли вберегти свої ворота в недоторканності. Першими відзначилися донеччани, які зусиллями ланки Варламова влаштували "карусель" біля воріт суперників до тих пір, поки не здригнувся воротар гостей Худяков. У свою чергу клінчане вибрали зручний момент для того, щоб змусити помилитися захисників "Донбасу". Полікарпов з близької відстані зміг використати свій шанс.

У рівній грі другого періоду гості виявилися вдалими лише в реалізації чисельної більшості, адже перше ж у другій двадцятихвилинці покарання коштувало донеччанам пропущеної шайби. Селянин потрапив прямо між щитків Степану Горячевських. У свою чергу клінчанам вдалося тричі вистояти в ті моменти, коли їх команда залишалася в чисельній меншості.

У третьому періоді, докладаючи зусилля для того, щоб зрівняти рахунок, підопічним Олександра Куликова довелося діяти з оглядкою на власні ворота, адже гості були не проти збільшити відрив, вміло діючи в контратаках. Цей тактичний прийом в підсумку з умілими діями голкіпера "Титана" Худякова, приносили результат і, навіть граючи в більшості, гості намагалися зайве не розкриватися. А в останні хвилини матчу глядачі на трибунах Арени "Дружба" бачили справжній штурм воріт гостей, який, на жаль, бажаного результату не приніс.