Головна > Новини > Новини клуба > "Донбас" здобув три очки в матчі з "Казцинк-Торпедо"

Новини клуба

"Донбас" здобув три очки в матчі з "Казцинк-Торпедо"

16-02-12 16:45:17
Підопічні Олександра Куликова змогли здобути перемогу в другому матчі виїзної серії в Усть-Каменогорську в поєдинку з "Казцинк-Торпедо", завдяки двом закинутим у другому періоді шайбам Матерухіна і Піскунова, здобувши третю перемогу в чотирьох матчах над представниками Казахстану.

ПХК "Казцинк-Торпедо" (Усть-Каменогорськ) - ХК "Донбас" (Донецьк) - 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)

"Казцинк-Торпедо": Полошов. Корабейников-Колесніков, Широков-Майер-Шин, Коледаєв-Штайгер, Смольянінов, Валєєв, Берніков, Шемелін-Петушкін, Касаткін, Казначеєв-Савенко, Широков-Перемікін, Петров, Дударєв-Вейссманн.

"Донбас": Горячевських. Малевич-Люткевич, Піскунов-Бєлухін-Журун, Дубровін-Дидикін, Кочетков-Варламов-Хульт, Егін-Есипов, Матерухін-Шафаренко-Доніка, Гладських-Ісаєнко-Шагов.

Шайби: 0:1. Матерухін (Шафаренко, 28:40), 0:2. Піскунов (Малевич, 39:38 - більш). 1:2. Петушкін (Штайгер, 55:20-більш.)

Підопічні Олександра Куликова завершили вояж до Казахстану перемогою над місцевим "Казцинк-Торпедо", взявши реванш за поразку в серії буллітів добою ​​раніше. Варто зазначити, що в цих матчах у складі нашої команди після довгострокових травм з'явилися Дубровін і Татаринов, хіба шо нападник зміг зіграти тільки в першій зустрічі. На тлі лазарету червоно-чорних, що стає пустішим до матчів плей-офф, під час чергової виїзної серії для переможця Західної конференції, яким достроково став ХК "Донбас", вкрай важливо було обійтися без нових кадрових втрат, з чим донеччани цілком впоралися.

Що стосується самого поєдинку, то очікувати великої кількості закинутих шайб після "футбольного" рахунку першої зустрічі не мало сенсу. В'язка боротьба з великою кількістю силових прийомів, що переходили в грубість - не найкращий грунт для технічної гри і красивих голів, які найчастіше стають результатом холоднокровних і видовищних дій майстрів-хокеїстів, а не гри м'язів тафгаїв. Однак, завдяки атмосфсере, створеної словесними нечистотами, вилитими з трибун місцевої льодової арени, при повному потуранні правоохоронних органів, хокеїсти були заряджені далеко не самими позитивними емоціями. Звідси регулярні сутички і бійки між суперниками, які наче перенасичений вершками кава, вбили смак самого "напою" ... Можливо, комусь це і подобається.

Донеччани відкрили рахунок в середині другого періоду, коли вдало вигравши вкидання, Матерухін відправив першу шайбу у ворота господарів майданчика, а перед сиреною на другу перерву реалізували чисельну перевагу. Причому грубість, що передувала цьому, коли перебуваючи біля борта без шайби був грубо атакований Доніка, а Шафаренко отримав удар в обличчя, не чекаючи його від суперника, що прокочувався повз, ще більше "мотивувала" трибуни. В цьому випадку арбітр в черговий раз вислухав дружне матірне скандування, як і в перший раз, коли відмінив взяття воріт донеччан. Це сталося на 30-й хвилині зустрічі, коли граючи в більшості після кидка від синьої лінії, хтось з гравців команди "Казцинк" підправив шайбу до воріт донеччан ногою. Суддя Оскірко з Ярославля довго переглядав цю ситуацію на моніторі і прийняв рішення не зараховувати взяття воріт. З цього моменту емоції вже не контролювалися ...

У третьому періоді гравці "Донбасу" отримали відразу чотири вилучення і казахи змогли скоротити відставання, причому, коли ледь на останній хвилині був покраний казах Берников, тут же слід пішов відпочивати і донеччанин Люткевич, який не блокував, а був блокований! Втім, розбирати дії арбітрів - доля тих, хто за це отримує зарплатню. «Торпедівці» ж отримали можливість змінити воротаря на польового гравця і замість кінцівки матчу 5 на 4 з перевагою гостей, вийшло 4 на 5 з перевагою господарів, але це після фінальної сирени вже не мало значення. Підопічні Олександра Куликова здобули трудову перемогу над цікавим і непоступливим суперником, якого сьогодні явно підвів "шостий" гравець.

Свій черговий матч ХК "Донбас" проведе в неділю, 19 січня. У Красноярську український клуб візьме місцевий "Сокіл". Початок матчу в 11:00 за київським часом.