Головна > Новини > Новини клуба > ХК "Донбас" поступився "Казцинк-Торпедо" в серії буллітів

Новини клуба

ХК "Донбас" поступився "Казцинк-Торпедо" в серії буллітів

15-02-12 17:00:19
Підопічні Олександра Куликова в серії буллітів поступилися "Казцинк-Торпедо" в першому з двох календарних матчів регулярного чемпіонату ВХЛ, запланованих для представників України і Казахстану протягом двох днів в Усть-Каменогорську.

ПХК "Казцинк-Торпедо" (Усть-Каменогорськ) - ХК "Донбас" (Донецьк) - 2:1 Б (1:0, 0:0, 0:1, 0:0).
15.02.12 р. Усть-Каменогорськ, Казахстан. ЛДС Дозвілля і спорту.
Судді: Оскірко Ю. (Ярославль), Калінкін М. (Москва), Капустін С. (Москва)

"Казцинк-Торпедо": Полошков. Колесніков-Корабейніков, Широков-Майер-Шин, Петушкін-Шемелін, Смольянинов-Валєєв-Берніков, Коледаев-Штайгер, Касаткін- Казначеєв-Савенков, Петров, Дударєв-Вейссманн, Ріфель, Перемікін.
"Донбас": Царегородцев. Малевич-Люткевич, Піскунов-Бєлухін-Журун, Дубровін-Дидикін, Варламов-Кочетков-Татаринов, Селезньов-Есипов, Матерухін-Хульт-Доніка, Гладських-Шафаренко-Шагов.

Шайби: 1:0. Берніков (Шемелін, 06:54-біл.) 1:1. Доніка (Матерухін, 42:31), 2:1. Дударєв - вирішальний буліт.

Буліти: Варламов (Донбас) - гол, Майер (Казцинк-Торпедо) - гол, Піскунов (Донбас) - воротар, Смольянінов (Казцинк-Торпедо) - воротар, Малевич (Донбас) - мимо, Дударєв (Казцинк-Торпедо) - гол.

Зробивши тривалий переліт і змінивши кілька часових поясів, гравці хокейного клубу "Донбас" опинилися в ситуації, що і їх сьогоднішні суперники три місяці тому, прибувши до Донецька. Тоді обидві команди перебували в середині турнірного шляху і при стандартній мотивації казахи були розгромлені донеччанами у першому матчі 8:03 і 4:01 у другому. В Усть-Каменогорську ж господарі майданчика в кілька іншій ситуації, адже «Донбас» вже забезпечив собі місце в наступному етапі турніру, доклали максимум зусиль для того, щоб взяти реванш, і їм це вдалося.

Вдалося лише в серії післяматчевих буллітів, до якої суперники підійшли у впертій боротьбі, закинувши в ворота один одного по шайбі. Рахунок у першому періоді відкрив Берніков, використавши чисельну перевагу і неузгоджені дії гравців "Донбасу" при обороні власних воріт. Перехопивши шайбу в зоні гостей, хокеїст "Казцинк-Торпедо" наблизився до воріт Євгена Царегородцева і відправив шайбу під поперечку. Підопічним Олександра Куликова, які в другому періоді перехопили ініціативу, також вдалося реалізувати лише один із створених гольових моментів після вдалих дій Віталія Доніки, який добив шайбу у ворота Полошкова після кидка Олександра Матерухіна.

Відігравши у в'язкій боротьбі третій період і овертайм, в яких представники Казахстану тисли на захист гостей всією міццю, суперникам довелося вирішувати долю двох балів в серії буллітів, в якій не змогли взяти участі відразу два гравця "Донбасу", вилучені наприкінцівці додаткового періоду. І якщо Валерій Дидикін не так часто виконує штрафні кидки, то штатного «пенальтиста» Дениса Кочеткова в "лотереї" якраз і не вистачило. На відмінно свою спробу використовував лише капітан донеччан Сергій Варламов, в свою чергу господарі майданчика змогли двічі вразити ворота Степана Горячевських, який захищав останній рубіж ХК "Донбас" в серії буллітів. Нагадаємо, що другий поєдинок між сьогоднішніми суперниками в Казахстані заплановано на четвер, 16 лютого. Початок матчу в 14:30 за київським часом.