Головна > Новини > Новини клуба > "Донбас-2" знов поступився "Соколу"

Новини клуба

"Донбас-2" знов поступився "Соколу"

14-02-12 20:40:24
Підопічні Олега Мікульчика вп'яте в поточному сезоні поступилися лідеру чемпіонату - столичному "Соколу", здобувши в підсумку лише одну перемогу над конкурентом в регулярному чемпіонаті Україні. Виграючи по ходу поєдинку, донеччани тричі пропустили у другому періоді і до фінальної сирени так і не змогли переломити хід поєдинку. У іншому матчі дня київський «Компаньйон-Нафтогаз", обігравши "Харківських Акул" з рахунком 5:1, офіційно оформив путівку до плей-офф чемпіонату України.

"Сокіл" (Київ) - "Донбас-2" (Донецьк) - 3:1 (0:1, 3:0, 0:0)
14.02.2012. р. Бровари, ЛА ТРЦ "Термінал".
Судді: О. Лускань, А. Горбатюк, А. Бакуменко, О. Серебряков

"Сокіл": Симчук. Климентьєв-Лясковський, Катрич-Скороход, Бахріддінов-Тимченко, Сірченко. Яковенко-Ніколішин-Касянчук, Смирнов-Черненко-Харченко, Литвиненко-Шахрайчук-Харитонов, Долгіх-Шаманський-Матвійчук, Захаров.

"Донбас": Селіверстов. Зеленко-Алексюк, Кугут-Побєдоносцев, Тезіков-Васильєв, Пастух-Бондарєв-Голубничий, Бойченко-Аникеев-Німенко, Бабинець-Ісхаков-Страхов, Охлобистін-Кокшаров-Кровопусков, Нікульніков.

Шайби: 0:1 Ісхаков (Тезіков, Страхов, 16:28-біл.), 1:1. Ніколішин (Шайхрайчук, Климентьєв, 28:10 - більш.), 2:1. Яковенко (Касянчук, 31:09), 3:1. Касянчук (Ніколішин, Яковенко, 35:56-біл.)

Штраф: 12 - 8.
Кидки: 23 - 25.

Швидкість і пресинг у виконанні донеччан забезпечили "Донбасу" деякий ігрову перевагу в першому періоді поєдинку, однак у самому дебюті зустрічі Вадиму Селіверстову довелося двічі ліквідувати загрозу своїм воротам з боку Яковенко і Харитонова. Відкрити ж рахунок червоно-чорним вдалося у другій половині двадцятихвилинки після вилучення новачка "Сокола" Бахріддінова. Голкіпер «соколят» Костянтин Симчук зміг відбити потужний кидок Тезікова, але першим на добивання встиг форвард донеччан Ільшат Ісхаков, який з другої спроби переправив шайбу у ворота киян, тут же дістав за це удар в обличчя від Вадима Шахрайчука. Однак цей момент на тлі радості гостей залишився для суддів матчу за кадром.

Вказавши на прорахунки в діях підопічних, керманич "Сокола" Олександр Годинюк мабуть зміг у першій перерві матчу надихнути своїх гравців, які в другому періоді практично повністю ліквідували всі креативні дії з боку опонентів, змусивши їх працювати без шайби і порушувати правила. У підсумку, після вилучень Васильєва та Зеленко, господарям майданчика вдалося двічі реалізувати чисельну перевагу, до того ж завершивши точним кидком одну з контратак на ворота «Донбасу». Николишин, Яковенко і Касянчук - саме в такому порядку відзначалися досвідчені кияни.

У третьому періоді підопічні Олега Мікульчика намагалися зламати хід поєдинку, але віддавши ініціативу супернику, гравці "Сокола", які вміло зіграли в обороні і регулярно загрожували воротам Селіверстова, змогли впевнено довести матч до переможного кінця. Свій наступний матч друга команда хокейного клубу "Донбас" проведе у четвер, 16 лютого. В цей день, в 18:45 підопічні Олега Мікульчика вийдуть на майданчик київського "АТЕКа" проти столичного "Компаньон-Нафтогаз".